Kuriozalna sytuacja w meczu Legii Warszawa. Kamery nagrały zachowanie Slisza [WIDEO]

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa obfitowało nie tylko w bramki oraz emocje, ale także w nietypowe sytuacje. Bohaterem jednej z nich był Bartosz Slisz, który w czasie gry "wyczarował" żel energetyczny i spożył go na murawie.

W sobotę Raków Częstochowa wygrał 3:2 z Legią Warszawa w hicie 9. kolejki. ekstraklasy. Bramki dla gości zdobyli w tym spotkaniu Ivi Lopez (dwie) oraz Fran Tudor, natomiast dla Legii strzelali Mahir Emreli oraz Ihor Charatin.

Niecodzienna sytuacja w meczu Rakowa z Legią. Slisz "wyczarował" na boisku żel energetyczny

Spotkanie stało na bardzo wyrównanym poziomie i wymagało od zawodników sporego wysiłku, aby utrzymać tempo gry przez 90 minut. Dowodem na to jest sytuacja z pierwszej części gry, której głównym bohaterem jest Bartosz Slisz. Na materiale filmowym z meczu widać, jak środkowy pomocnik Legii Warszawa upadł po faulu Vladislavsa Gutkovskisa. Młody Polak szybko podniósł się z murawy, a przerwę w grze wykorzystał do tego, aby posilić się żelem energetycznym, który cały czas miał przy sobie. Trzeba przyznać, ze sytuacja wygląda dość nietypowo i kuriozalnie.

Slisz zszedł z boiska w 64. minucie przy wyniku 3:1 dla Rakowa. Pomocnik został zmieniony przez Tomasa Pekharta

Sobotni wynik to czwarta porażka legionistów w lidze w tym sezonie. Zespół Michniewicza zajmuje w tym momencie 14. miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami zdobytymi w siedmiu meczach. Starta do liderującego Lecha to dziewięć punktów. Legia ma jednak dwa mecze ligowe rozegrane mniej. Raków ma natomiast 14 punktów po siedmiu spotkania i zajmuje piąte miejsce w lidze. W środę częstochowianie zagrają zaległy mecz z Radomiakiem Radom.