Ekstraklasa. Bakero: Rudnevs może odejść

PRZEGLĄD PRASY. Trener Lecha Poznań Jose Maria Bakero przyznał w wywiadzie dla Faktu, że najlepszy napastnik Kolejorza Artjoms Rudnevs może po sezonie opuścić jego klub. Według Hiszpana z powodzeniem może go zastąpić Vojo Ubiparip.

Posiłki z Cracovii czyli Sport.pl w Wygraj Ligę ?

Artjoms Rudnevs do Lecha trafił przed obecnym sezonem z węgierskiego Zalaegerszegi. Jego świetne występy w Lidze Europy i bramki m.in. przeciwko Juventusowi Turyn zwróciły uwagę wielu europejskich klubów.

- Rudnevs z każdym dniem jest lepszy i możliwe, że otrzyma propozycję z innego klubu. Zrobił duże postępy, coraz więcej gra dla zespołu. Vojo to chłopak z podobnym stylem pracy, słucha, chce się poprawiać. Trenuje i gra na sto procent. Czeka go znakomita przyszłość - mówi Bakero w wywiadzie dla Faktu.

Kontrakt Bakero z Lechem wygasa z końcem sezonu. Hiszpan jeszcze nie myśli o jego przedłużeniu - Generalnie jestem coraz bardziej zadowolony z pracy, wczuwam się w zespół. Mam koncepcję prowadzenia drużyny i chciałbym ją realizować. Z Lechem mam kontrakt do czerwca. Ważne, jak się dalej dogadamy, ale w tej chwili jeszcze nikt o tym nie myśli. Dopiero po sezonie się zastanowimy.

Po porażce z Cracovią Kraków w ostatniej kolejce Ekstraklasy, Lech Poznań zajmuje obecnie 7. miejsce w lidze i ma sześć punktów straty do trzeciego miejsca, które gwarantuje start w eliminacjach do Ligi Europy. Po wyeliminowaniu w ćwierćfinale Polonii Warszawa, Kolejorz jest jeszcze w grze o Puchar Polski. Losowanie półfinałów Pucharu Polski odbędzie się w niedzielę o 21:40.

Wysokie kary dla piłkarzy Lecha Poznań ?

Więcej o: