Ekstraklasa. Problemy ze zdrowiem Kiełba

Już podczas drugiego dnia zgrupowania w hiszpańskiej Esteponie skrzydłowy Lecha Jacek Kiełb musiał przedwcześnie zakończyć trening. - Jacek ma problemy ze ścięgnem Achillesa - powiedział lekarz mistrza Polski, dr Andrzej Pyda, dla oficjalnej strony klubu z Poznania.

Po odejściu do FC Koeln Sławomira Peszki, to Jacek Kiełb ma zająć miejsce na skrzydle boiska i przejąć rolę reprezentanta Polski. Młody pomocnik ma jednak permanentne problemy ze zdrowiem. Oficjalna strona Lecha Poznań przypomina, że Kiełb już w rundzie jesiennej narzekał na urazy. Po zgrupowaniu reprezentacji Polski w Ameryce Północnej pomocnik wrócił chory, później zdarzały mu się liczne, aczkolwiek niezbyt poważne kontuzje.

Kiełb wciąż nie może wrócić do pełni formy. Już podczas drugiego dnia zgrupowania w hiszpańskiej Esteponie skrzydłowy Lecha musiał przedwcześnie zakończyć trening. - Jacek ma problemy ze ścięgnem Achillesa. Najprawdopodobniej jest to przeciążenie, ale na razie trudno określić, kiedy Jacek będzie ponownie w pełni sił - powiedział lekarz mistrza Polski, dr Andrzej Pyda, dla oficjalnej strony klubu z Poznania.

W rundzie jesiennej Kiełb zaliczył jedynie dziewięć występów w barwach Lecha, łącznie przebywając na boisku zaledwie 332 minuty.

Kolejny wyjazd byłego kadrowicza. Radosław Matusiak w Asterasie Tripolis ?

Więcej o: