Dyrektor Udinese: Nie negocjujemy transferu Rudnevsa

Nie rozmawialiśmy z Lechem Poznań na temat transferu Artjomsa Rudnevsa. Cieszy się naszym zainteresowaniem, ale to jeszcze nie oznacza, że zasiedliśmy do stołu z szefami Lecha, by negocjować. Mamy wielu już zaangażowanych w naszym zespole młodych graczy. Między innymi aż ośmiu napastników - mówi w Przeglądzie Sportowym Fabrizio Larini, dyrektor sportowy Udinese Calcio.

W ostatnich dniach włoskie media - w tym La Gazetta dello Sport - poinformowały, że Udinsese Calcio jest gotowe zapłacić żądane przez Kolejorza 6 mln euro za Rudnevsa i że toczą się w tej sprawie zaawansowane rozmowy. We wtorek tym doniesieniom zaprzeczał prezes Lecha Andrzej Kadziński, dziś na łamach Przeglądu Sportowego robi to dyrektor sportowy Udinese Fabrizio Larini.

- 6 mln euro to fantazyjna kwota - mówi. - Rudnevs to zawodnik jakich wielu, powiedziałbym nawet: jakich bardzo wielu. Był obserwowany przez nasz klub, ale aby mówić o transferze, jest zbyt wcześnie. Ująłbym to tak: cieszy się naszym zainteresowaniem, ale to jeszcze nie oznacza, że zasiedliśmy do stołu z szefami Lecha, by negocjować. Zauważyliśmy jego grę, strzelone bramki, między innymi cztery Juventusowi, i najzwyczajniej trafił do naszej bazy. (...) Nie rozmawialiśmy z Lechem na temat transferu tego zawodnika - informuje Włoch.

Więcej - tutaj

Kadziński: Nikt nie pytał o Rudnevsa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.