Liga Europejska. Tomasz Bandrowski: Lekarz zaproponował zastrzyk ze sterydem. Skorzystałem

PRZEGLĄD PRASY. W czwartek Lech Poznań zagra ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Rywalem poznaniaków będzie Red Bull Sazlburg. Gotowy do gry czuje się już Tomasz Bandrowski. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego piłkarz zdradza, co pomogło mu wyzdrowieć: - Lekarz zaproponował zastrzyk ze sterydem. Skorzystałem i poczułem poprawę.

Lech Poznań, na kolejkę przed zakończeniem fazy grupowej, zapewnił sobie awans do 1/16 finału LE, remisując w Poznaniu z Juventusem Turyn 2:2. Z powodu kontuzji biodra pomocnik "Kolejorza"nie wystąpił w ani jednym spotkaniu w jesiennych rozgrywkach.

- Będę się cieszył, gdy zagram 5 minut - zapowiedział przed meczem o pierwsze miejsce w grupie Tomasz Bandrowski wracający po kontuzji biodra do gry. - Wiem, że ta sprawa nie jest zakończona. Ten zastrzyk to rozwiązanie tymczasowe - zauważył pomocnik drużyny mistrza Polski. - Najważniejsze, że nic mnie teraz nie boli i czuję taką normalność, która pozwala mi zagrać na sto procent możliwości - zapewnił 26-latek.

W wywiadzie piłkarz ocenił także nastawienie swoich kolegów z drużyny przed meczem- Największą motywacją dla nas jest to, że jeśli zajmiemy pierwsze miejsce w grupie, mamy większą szansę wylosować słabszego rywala. Poza tym wiemy, że jest spore zainteresowanie menadżerów tymi rozgrywkami.

Lech Poznań ma o co walczyć

Więcej o: