Ekstraklasa. Pół Europy na meczu Lech - Legia

Skauci i przedstawiciele Werderu Brema, Borussi Dortmund, Fulham i wielu innych klubów akredytują się na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. - Te mecze zawsze wzbudzają spore zainteresowanie - mówi Marek Pogorzelczyk, dyrektor sportowy Lecha. - Ostateczną liczbę poznamy w piątek, bo wciąż zbieramy zgłoszenia. Mecz odbędzie się w Wielką Sobotę o 19. Relacja na Sport.pl.

Wideo, bramki i skróty z ekstraklasy w serwisie Ekstraklasa.tv ?

Na razie akredytowało się już 16 skautów, ale łącznie może ich być nawet 70. Już teraz akredytowali się przedstawiciele Werderu Brema, AZ Alkmaar oraz klubów, które na stałe obserwują Roberta Lewandowskiego - Borussii Dortmund, FC Genoa 93, Fulham Londyn, Blackburn Rovers. Przedstawiciele Genoa 93 byli nawet na meczu w Wodzisławiu, jak się okazało, na próżno. Dwaj Włosi zdziwili się bardzo, że w składzie na mecz Lecha z Odrą jednak nie było pauzującego za kartki Lewandowskiego.

Lech zajmuje drugie miejsce w tabeli. Ma 43 punkty, traci do prowadzącej Wisły 4 punkty. Legia ustępuje Lechowi o punkt. W ostatniej kolejce drużyna z Poznania zaledwie zremisowała bezbramkowo z Odrą Wodzisław. Legia pokonała w Gdańsku Lechię 3:2.

Nie ma 'Lewego', nie ma goli! Brożek znów najlepszy, ale Piotr, nie Paweł! Legia znów z charakterem? Nie ma już biletów na mecz Lech - Legia >

Więcej o: