Ekstraklasa. Hernani na testach w West Hamie

Obrońca Korony Kielce Brazylijczyk Hernani wyleci w niedzielę do Londynu, gdzie przejdzie testy w West Hamie United - poinformował kielecki klub.

Jak podaje na swojej oficjalnej stronie internetowej Korona , piłkarz opuścił już zgrupowanie w Jarocinie, gdzie kielczanie przygotowują się do nadchodzących rozgrywek. Brazylijczyk znalazł się niedawno na liście transferowej opublikowanej przez klub. Oprócz niego kielczanie sondują sprzedaż sześciu innych piłkarzy, którzy w minionym sezonie byli zawodnikami pierwszego zespołu. Hernani jest obecnie rekordzistą pod względem występów w Koronie. Przez ostatnie sześć sezonów rozegrał w barwach "Scyzoryków" 148 spotkań.

W minionym sezonie West Ham zajął ostatnie miejsce w Premier League i spadł do Champioship.

Niedzielan bliski odejścia?

Wśród wystawionych na listę transferową zawodników znajduje się również Andrzej Niedzielan. Doświadczony napastnik może przebierać w ofertach, ale problemem w jego zatrudnieniu mogą okazać się wysokie wymagania finansowe piłkarza. O zainteresowaniu byłym reprezentantem Polski otwarcie mówił w tygodniu prezes Cracovii, Janusz Filipiak.

Powroty piłkarzy do Ekstraklasy. Gwiazdy ligi czy niewypały?

 

Ekstraklasa. Wisła kupiła czwartego zawodnika ?

Więcej o: