Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Zdaniem trenerów

Marcin Sasal, trener Korony

Ostatnie cztery minuty pierwszej połowy zadecydowały, że z Krakowa nie wywieźliśmy nawet punktu. Dzisiaj jest 13 marca i może to był tylko pechowy dzień? Radek Matusiak strzelił w okienko, a myślę, że trzeba będzie długo poczekać, zanim ponownie powtórzy taki wyczyn... Z 0:2 na tym poziomie jest już trudno odwrócić wynik meczu, choć cuda się zdarzają. Dokonałem zmiany w przerwie, aby trochę rozkręcić zespół. Aby zwyciężać, trzeba uderzać na bramkę. Moja drużyna jednak oddała w tym meczu strzałów jak na lekarstwo.

Orest Lenczyk, trener Cracovii

W ciągu ostatnich tygodni zachowaliśmy bardzo dużą cierpliwość do drużyny i zawodników. Nasze poprzednie dwa mecze potwierdzały, że wielu piłkarzy jest w formie fizycznej. Ogranie jednak przychodzi zazwyczaj w kwietniu lub maju, kiedy boiska są już w dobrym stanie. Przez pół godziny meczu z Koroną czekałem na to, co się będzie działo. Dokładnie rozpracowywaliśmy drużynę z Kielc. Dzięki dwóm identycznym golom Korona zdobyła sześć punktów. To się w głowie nie mieści! Czego więcej do szczęścia potrzeba? W takim meczu jak dzisiaj bardzo istotna jest bramka. Później przeciwnik nie dał za wygraną, ale szczęście nam pomagało.