Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Korona - Legia 0:1. Maciej Bartoszek: Podjęliśmy walkę, ale na Legię to nie wystarczyło

0 : 1
Informacje
Ekstraklasa 2016/17 - 36. kolejka
Niedziela 28.05.2017 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Korona Kielce
0
0
0
Legia Warszawa
1
0
1
Składy i szczegóły
Korona Kielce
Kartki: Grzelak, Kwiecień, Rymaniak, Mrozik, Kiełb, Borjan, Abalo - żółta Skład: Borjan - Rymaniak, Kwiecień, Grzelak, Kallaste (46. Mrozik) - Możdżeń, Żubrowski - Aankour (74. Kotarzewski), Palanca, Kiełb - Górski (55. Marković)
Legia Warszawa
Bramki: Nagy (35.) Kartki: Broź, Nagy, Malarz - żółta Skład: Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Guilherme (89. Rzeźniczak), Odjidja-Ofoe, Nagy (80. Chima Chukwu) - Radović (74. Hamalainen)
- Ograniczę się może do podziękowań dla mojego zespołu, który podjął równą walkę z drużyną grającą o mistrzostwo Polski. Niestety, tak już jest, że wygrywa ten, kto zdobędzie więcej bramek - powiedział Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce, która przegrała u siebie z Legią Warszawa 0:1.

Korona lepiej zaczęła mecz z Legią, ale to nie wystarczyło. - Nie chcę oceniać, czy na początku spotkania strzeliliśmy bramkę prawidłowo, czy nie. Sędzia gola nie uznał i tak to zostawmy - powiedział Bartoszek.

I dodał: - Ograniczę się może do podziękowań dla mojego zespołu, który podjął równą walkę z drużyną grającą o mistrzostwo Polski. Niestety, tak już jest, że wygrywa ten, kto zdobędzie więcej bramek. Dzisiaj to była Legia.

- Co mogę więcej powiedzieć? Gratuluję chłopakom dobrej gry, ofiarności i tego, że do ostatniej minuty walczyli o korzystny wynik. Chciałbym także podziękować pracownikom klubu, prezesowi, swojej drużynie, dziennikarzom i kibicom. Cieszę się, że mogłem się pożegnać przy tak dużej frekwencji, pełnym sezonie - powiedział Bartoszek, który po sezonie odchodzi z klubu.

- Będziemy do końca starali się zrealizować postawiony cel. O wygraną z Pogonią w ostatniej kolejce nie będzie jednak łatwo. Nasza sytuacja kadrowa się skomplikowała, bo sędzia pokazał nam dziś dużo żółtych kartek - przypomniał na koniec trener Korony.

Ostatnia kolejka sezonu w grupie mistrzowskiej rozegrana zostanie w następną niedzielę. Wszystkie mecze rozpoczną się o 18.