Ligue 1. Jeleń na celowniku Zenitu Sankt Petersburg

Jak poinformował francuski L'Equipe, Ireneusz Jeleń znalazł się w kręgu zainteresowań mistrza Rosji. Po tym, jak Polakowi wygasła umowa z Auxerre, snajper jest do wzięcia za darmo.

Sprawa nowego zespołu reprezentanta Polski zaczyna się przeciągać. Po zakończeniu sezonu Jeleń nie podpisał nowej umowy z Auxerre i po pięciu latach gry pożegnał się klubem. Na początku czerwca menedżer zawodnika zapewniał, że przyszłość napastnika wyjaśni się niebawem, ale jak na razie temat jego dalszej kariery jest wielką niewiadomą, a wszystko ogranicza się tylko do transferowych spekulacji. Media donosiły, że Polakiem zainteresowany jest mistrz Francji - Lille. Wiele mówiło się o przymiarkach Schalke czy Borussii Dortmund.

 

Według najnowszych informacji możliwy jest również kierunek wschodni. Jak podaje L'Eguipe, pozyskaniem snajpera zainteresował się mistrz Rosji - Zenit Sankt Petersburg.

Jeleń spędził we Francji pięć sezonów. W tym czasie zdobył dla Auxerre 48 bramek. Trafień mogło być zdecydowanie więcej, ale piłkarz często zmagał się z kontuzjami.

Kogo brakuje w kadrze Smudy

 

Transfery. Były obrońca Widzewa zagra na Ukrainie ?

Więcej o: