Zlatan Ibrahimović zdobył pierwszego hat-tricka w MLS [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović zaliczył kolejny świetny występ w Stanach Zjednoczonych. Szwedzki napastnik Los Angeles Galaxy zdobył hat-tricka w spotkaniu z Orlando City SC (4:3).

24 minuty - tyle czasu Ibrahimović potrzebował do tego, by strzelić trzy gole w meczu swojego Los Angeles Galaxy z Orlando City SC. Szwedzki napastnik zaliczył tym samym swojego pierwszego hat-tricka w MLS. Wcześniej pięciokrotnie zdobywał po dwie bramki, a w czterech spotkaniach zaliczał po jednym trafieniu.

W meczu rozgrywanym w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu, Ibrahimović strzelanie rozpoczął w 47. minucie, kiedy strzelił gola głową. Po 20 minutach, również po strzale głową, tym razem zdecydowanie ładniejszym, wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Na trzecią bramkę potrzebował jeszcze 4 kolejnych minut. Jego strzelecki popis dał LA Galaxy zwycięstwo w trudnym spotkaniu.