Deportivo rozczarowane Przemysławem Tytoniem. Polak na liście transferowej

Sezon 2016/2017 będzie pierwszym i zarazem prawdopodobnie ostatnim Przemysława Tytonia w Deportivo La Coruna. Hiszpański klub nie jest zadowolony z Polaka i latem nie będzie mu robić problemów z transferem.

Tytoń do Deportivo trafił w lipcu ubiegłego roku z VfB Stuttgart. W La Lidze rozegrał jedynie dwanaście pełnych występów, ostatni raz 90 minut spędzając na murawie w lutym. Ostatnio przez 45 minut bronił w potyczce z Realem Madryt, którą piłkarze z La Coruni przegrali 2:6, a polski golkiper w drugiej połowie skapitulował trzykrotnie.

Jak donosi "Marca", działacze Deportivo są zawiedzeni formą Polaka i choć ten ma ważny kontrakt do lata 2019 roku, w najbliższym okienku transferowym Tytoń będzie miał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Dla czternastokrotnego reprezentanta Polski to drugie podejście do ligi hiszpańskiej. W sezonie 2014/2015 golkiper wypożyczony był z PSV Eindhoven do Elche.

Stephane Antiga w "Wilkowicz Sam na Sam": Syn powiedział: gdybym miał zagrać w kadrze siatkarzy, to dla Polski, nie dla Francji. Ja się zgadzam. Bo tu fajnie jest

Więcej o:
Copyright © Agora SA