Łukasz Teodorczyk mógł mieć piękną asystę, ale to co zrobił jego kolega... [WIDEO]

Łukasz Teodorczyk w czwartkowym meczu Pucharu Belgii strzelił gola, ale nie będzie wspominał tego spotkania pozytywnie. Napastnik reprezentacji Polski nie strzelił w serii rzutów karnych decydującej "jedenastki" i jego zespół stracił szanse na puchar. Gdyby tego było mało, to Massimo Bruno zmarnował wymarzoną sytuację po podaniu Polaka.

Czwartkowe spotkanie Teodorczyk rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się dopiero w 60. minucie przy stanie 1:1. 22 minuty później reprezentant Polski strzelił gola , który dał Anderlechtowi prowadzenie.

Chwilę później, Polak do bramki mógł dołożyć asystę, ale Massimo Bruno przestrzelił w doskonałej sytuacji. Pudło skrzydłowego Anderlechtu może śmiało rywalizować o miano najlepszej niewykorzystanej sytuacji w tym sezonie w Belgii.

W doliczonym czasie gry Anderlecht stracił prowadzenie. Do remisu doprowadził Amara Baby, a o awansie do kolejnej rundy Pucharu Belgii zadecydowała seria rzutów karnych. W niej lepsi okazali się piłkarze Charleroi, a decydującej "jedenastki" nie wykorzystał Teodorczyk.

Najlepsi strzelcy w ligach europejskich. Łukasz Teodorczyk w czołówce! Nie zgadniesz od kogo jest lepszy