Klub piłkarski ogłosił transfery za pomocą Pokemon GO [WIDEO]

Zespół Vancouver Whitecaps postanowił w niecodzienny sposób przedstawić swoje nowe nabytki. Klub grający w amerykańskiej MLS wykorzystał rosnącą popularność gry mobilnej - Pokemon GO.

Pokemon GO to gra, która łączy świat realny z wirtualnym. W grze łapiemy popularne stworki poruszając się po ulicach, a GPS podaje aplikacji nasze współrzędne i przesuwa postać, którą gramy.

Grę w kilka dni po premierze pobrało już kilkadziesiąt milionów ludzi. Popularność aplikacji postanowił wykorzystać kanadyjski klub Vancouver Whitecaps, który parodiując grę przedstawił dwóch nowych zawodników. Wideo opublikowano na oficjalnym Twitterze klubu.

Tak właściciele drużyny złapali Marcela de Jonga i Davida Edgara:

Ślub Ivanović i Schweinsteigera! Lewandowski gratuluje [ZDJĘCIA]

 

Po części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal ClooneyowiePo części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal Clooneyowie LUIGI COSTANTINI/AP

Więcej o: