Liga szkocka. Snoop Dogg zainwestuje w Celtic Glasgow?

Słynny hiphopowy muzyk Snoop Dogg po obejrzeniu skrótu meczu Ligi Mistrzów Celticu z Barceloną, który mistrz Szkocji wygrał 2:1, wyraził chęć zainwestowania w szkocki klub. - Nie widziałem całego meczu z Barceloną, ale skrót tak. Barcelona to gruba ryba. Skoro Celtic wygrał, to też musi być - stwierdził amerykański raper.

Snoop Dogg znany jest z miłości do sportu - założył szkółkę futbolu amerykańskiego, sponsoruje stypendia utalentowanym sportowo dzieciom, w marcu kupił profesjonalną kobiecą drużynę futbolu.

- Bardzo interesuję się sportem. Piłką nożną też. Inwestowanie w sport nie jest niczym niezwykłym dla gwiazd hip-hopu. Inwestowanie w piłkę nożną owszem - stwierdził muzyk cytowany przez Scottish Daily Record.

- Wiem, jak zakochani są w swoim klubie kibice Celticu. Jeśli tylko ktoś z zarządu wyrazi zgodę na sprzedaż części akcji, mógłbym je kupić - zapowiedział Snoop Dogg. - Ile akcji? Na pewno nie tyle, żeby być właścicielem, ale tyle, żeby trafić do zarządu i liczyć się w nim. Chciałbym wnieść trochę Snoopa do klubu - dodał.

Inwestycję muzyk skonsultował z Davidem Beckhamem. Snoop zapytał go, czy gdyby kupił "the Hops", Anglik zagrałby w ich barwach.

Ulubionym piłkarzem Celticu Snoop Dogga jest Giorgos Samaras. - To prawdziwy atleta, który może pomóc Celticowi osiągnąć europejski sukces - stwierdził Amerykanin.

Zdegradowani Rangers zagrają w Premier League?

Więcej o: