To nie mieści się w głowie! Ujawnili sensacyjny plan Realu

Marcin Bułka stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie. Od pewnego czasu spekuluje się o zainteresowaniu ze strony największych klubów na świecie. Wśród nich przewijał się nawet Real Madryt, który wydaje się być coraz poważniej zainteresowany reprezentantem Polski. Według doniesień portalu masfichajes.com hiszpański klub ma konkretny plan na ten transfer. "Może dobrze pasować" - piszą o Bułce.

Marcin Bułka świetnymi występami w barwach Nicei (w tym sezonie zaliczył aż 14 czystych kont w Ligue 1) zyskał międzynarodowy rozgłos i zapracował na powołanie do reprezentacji Polski. A niewykluczone, że dzięki temu zostanie piłkarzem o wiele mocniejszego klubu.

Zobacz wideo Probierz odpowiada dziennikarzowi! "Dobrze, że się prześlizgnęliśmy"

Marcin Bułka budzi zainteresowanie wielkich klubów. Szykuje się hit

Wśród klubów zainteresowanych polskim bramkarzem wymienia się Manchester United (ma tego samego właściciela, co Nicea), Juventus, Inter Mediolan, AC Milan, Atletico Madryt czy Real Madryt. - Bułka jest w stałym kontakcie z Thibaut Courtois. I Belg naprawdę poleca tego bramkarza do Realu. To nie jest scenariusz science fiction - tłumaczył Mateusz Borek.

Courtois obecnie jest kontuzjowany, ale z powodzeniem zastępuje go Andrij Łunin. Nie oznacza to, że Ukrainiec utrzyma miejsce w bramce po powrocie do zdrowia starszego kolegi i w związku z tym może zdecydować się na odejście. W takim wypadku madrytczycy musieliby znaleźć jego następcę i według portalu masfichajes.com mogliby sprowadzić właśnie Bułkę. "Jego profil może dobrze pasować na Santiago Bernabeu" - czytamy.

Marcin Bułka bramkarzem Realu Madryt? "Właśnie tak się stanie"

24-latek ma za sobą pobyt w Chelsea i PSG, przez co dobrze zna realia wielkiego klubu. A zdaniem byłego reprezentanta Polski Ludovica Obraniaka niebawem znów może w takim zagrać. - Uważam, że właśnie tak się stanie. Kilka wielkich klubów będzie szukało bramkarza. Manchester United będzie według mnie próbował znaleźć kogoś za Onanę, a i Real Madryt po kolejnej kontuzji Courtois może iść na rynek po golkipera - przewidywał w rozmowie z WP SportoweFakty.

W tym sezonie Marcin Bułka rozegrał 31 meczów w barwach Nicei (we wszystkich rozgrywkach). 15-krotnie zachowywał czyste konto, w pozostałych spotkaniach łącznie przepuścił 28 goli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.