To byłby hit! Giganci zgłaszają się po Marcina Bułkę. Borek ujawnia

Marcin Bułka fenomenalnie spisuje się w Nicei, czym zwrócił na siebie uwagę o wiele mocniejszych klubów. Z jego otoczeniem kontaktowały się wielkie marki, co już wcześniej ujawnił Mateusz Borek. Ten niedawno przekazał kolejne informacje na temat potencjalnego transferu 24-latka. Okazuje się, że grono chętnych jest imponujące, a niebagatelną rolę może odegrać bliska znajomość Bułki ze znanym bramkarzem.

Marcin Bułka rozgrywa rewelacyjny sezon w Nicei. W Ligue 1 zachował aż 14 czystych kont, to drugi najlepszy wynik w pięciu najlepszych ligach europejskich (16 ma Yann Sommer z Interu Mediolan). Nie może dziwić, że 24-letni Polak budzi zainteresowanie czołowych europejskich klubów.

Zobacz wideo Każdy piłkarz jest człowiekiem. "Ból brzucha towarzyszył mi przez całą karierę"

Wielki transfer Marcina Bułki? Mateusz Borek ujawnił listę chętnych

Już jakiś czas temu garść szczegółów na ten temat zdradził Mateusz Borek. - Nie są to małe kluby. Real Madryt, Milan, Juventus, Manchester United. Słysze o kwocie 40 milionów euro za Bułkę, ale z ewentualnym wypożyczeniem zawodnika na rok lub na dwa z powrotem do Nicei - powiedział.

Teraz dziennikarz przekazał kolejne informacje w sprawie transferu polskiego bramkarza. - Z tego, co się orientuję, to w tej chwili agenci Bułki rozmawiają z naprawdę wielkimi klubami. To jest Manchester United, co jest konsekwencją wspólnoty właścicielskiej (w obu klubach duże udziały ma Jim Ratcliffe - red.). To jest Atletico Madryt. Na pewno są też trzy drużyny włoskie: Milan, Juventus, Inter. To są kluby, w których potencjalnie rozmawia się o Bułce - powiedział w programie "Tylko Sport" w Kanale Sportowym.

Marcin Bułka trafi do Realu Madryt? Mateusz Borek wyjaśnia

Tym razem wśród wymienionych przez Borka klubów nie było Realu Madryt, o którym spekulowało się wcześniej. Nie oznacza to, że 24-latek nie może tam przejść. - Bułka jest w stałym kontakcie z Thibaut Courtois. I Belg naprawdę poleca tego bramkarza do Realu. To nie jest scenariusz science fiction - wyjaśnił dziennikarz.

Ze wspomnianym Courtois Bułka spotkał się w trakcie swojego pobytu w Chelsea (2016-2019). Stamtąd trafił do PSG, gdzie przez dwa lata rozegrał dwa mecze w pierwszej drużynie. Latem 2021 r. wypożyczono go do Nicei, która po roku zdecydowała się na transfer definitywny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.