Wieszczy wielki transfer Marcina Bułki. Może trafić do giganta. "Jest w nim zakochany"

Marcin Bułka rozgrywa sezon życia. W trwających rozgrywkach Ligue 1 zanotował aż dziesięć czystych kont w 14 występach, a ponadto zadebiutował w reprezentacji Polski. Zdaniem jednego z bardziej cenionych trenerów bramkarzy we Francji Polak jest tam uwielbiany i niebawem może doczekać się wielkiego transferu do giganta. Zwłaszcza że bacznie jego rozwój obserwują m.in. Real Madryt czy AC Milan.

Kilka dni temu Marcin Bułka pierwszy raz od połowy września puścił bramkę w Ligue 1. Choć znakomita seria 24-latka się zakończyła, to i tak jego dyspozycja imponuje nie tylko kibicom i ekspertom nad Lazurowym Wybrzeżem, ale też w naszym kraju. To zdecydowanie najlepszy sezon w karierze golkipera.

Zobacz wideo Reprezentacji Polski brakuje liderów. Probierz komentuje: Robert w tym pomagał

Marcin Bułka z hitowym transferem? Dziennikarz nie ma wątpliwości

Znakomita forma Bułki sprawia, że wzbudza on coraz większe zainteresowanie także na rynku transferowym. Dziennikarz Piotr Koźmiński na antenie Canal+Sport zdradził, że niebawem Polaka może czekać hitowy transfer. 

- Ja trochę się pokręciłem po Francji i rozmawiałem z trenerem bramkarzy, który już nie pracuje, ale to on zdecydował o transferze Bułki. On jest w nim zakochany - przyznał Koźmiński. 

Zdaniem dziennikarza wspominany trener przeczuwa, że Polak niebawem może trafić do wielkiego klubu. - To nie byle kto, bo pracował z bramkarzami reprezentacji Francji. To nie tak, że złapał jednego Bułkę i tyle. Ma duże porównanie i mówi, że kwestią czasu jest transfer do giganta. Ten sezon kończysz na wysokim poziomie, w przyszłym potwierdzenie formy, a później topowy klub. Zdziwię się, jeśli będzie inaczej - wyjawił.

Sam Bułka na razie nie zamierza myśleć o transferze i wielokrotnie podkreślał, że w Nicei czuje się doskonale. Nie wiadomo jednak, jak postąpi w sytuacji, gdy otrzyma bardzo dobrą ofertę kontraktu od silniejszego zespołu. Zwłaszcza że ostatnio media informowały, że poczynania naszego bramkarza śledzą m.in. Real Madryt czy AC Milan.

Marcin Bułka ma ważny kontrakt z Niceą do 30 czerwca 2026 r. Portal Transfermarkt wycenia Polaka na siedem milionów euro. Dotychczas rozegrał w barwach francuskiej drużyny 25 spotkań.

Więcej o:
Copyright © Agora SA