Klubowy kolega Bułki stał na wiadukcie i groził, że skoczy. Policja wkroczyła do akcji

Szokujące informacje dobiegają do nas z Francji. Tamtejsze media donoszą, że jeden z klubowych kolegów Marcina Bułki planował popełnić samobójstwo. Zagraniczne media piszą, że zawodnik znajdował się na wiadukcie i zamierzał skoczyć. Na miejscu obecne były służby ratunkowe i psycholog, którym udało się nie dopuścić do najgorszego i bezpiecznie zdjąć piłkarza z wiaduktu.

Nicea w bieżącym sezonie gra znakomicie i po sześciu kolejkach jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 12 punktów. Duża w tym zasługa Marcina Bułki, który świetnie spisuje się w ostatnich meczach. Niestety w zagranicznych mediach aktualnie najwięcej uwagi nie poświęca się grze drużyny, a szokującym informacjom, które napływają z Francji

Zobacz wideo W takim składzie powinna grać reprezentacja Polski Michała Probierza

Szokujące doniesienia. Kolega Marcina Bułki chce popełnić samobójstwo

W piątek około południa BFM Nice Cote d'Azur przekazało, że jeden z piłkarzy Nicei planuje popełnić samobójstwo. Zawodnik miał znajdować się na wiadukcie i grozić, że skoczy. Na miejsce bardzo szybko przyjechała żandarmeria oraz służby ratunkowe. Obecny był także klubowy psycholog. Zdaniem dziennikarza Ronalda Morgana chodzi o Alexisa Beka Beka. 

Francuscy dziennikarze donoszą też, że Nicea odwołała zaplanowaną na piątek konferencję prasową i zwołała sztab kryzysowy w związku z zaistniałą sytuacją.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kilkadziesiąt minut po pierwszej informacji o planach samobójczych piłkarza, francuskie media przekazały, że zawodnik jest już bezpieczny. Zdecydował się zejść z wiaduktu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Znajduje się on pod opieką służb.

Alexis Beka Beka przeniósł się do Nicei z Lokomotiwu Moskwa latem zeszłego roku za 12 milionów euro. W bieżącym sezonie nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu. Pomocnik jest również reprezentantem Francji U-23. W młodzieżowej kadrze wystąpił do tej pory w jednym spotkaniu. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: