Czarnowłosa piękność. Oto tajemnicza partnerka Marcina Bułki

Marcin Bułka może mieć w ostatnim czasie powody do zadowolenia zarówno na boisku, jak i poza nim. 23-latek został w weekend bohaterem OGC Nice, gdy wybronił dwa rzuty karne w wygranym 1:0 meczu z AS Monaco, a wszystko zwieńczył romantyczną kolacją pod gwiazdami niedaleko wieży Eiffla w Paryżu. 23-latek w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia ze swoją narzeczoną z tego wieczoru.

Marcin Bułka fantastycznie spisuje się w tym sezonie w barwach OGC Nice. Polski bramkarz w ostatnim meczu ligowym przeciwko AS Monaco obronił dwa rzuty karne, dzięki czemu Nice wygrało z drużyną Księstwa Monako 1:0. Aktualnie ekipa z Nicei zajmuje drugie miejsce w tabeli Ligue i traci tylko punkt do pierwszego Brestu. 

Zobacz wideo Probierz o depresji w futbolu: To jest bardzo duży problem w piłce

Marcin Bułka chętnie podróżuje z narzeczoną po świecie

Bułka świetnie radzi sobie na boisku, jak i w życiu osobistym. W mediach społecznościowych 23-latek pochwalił się zdjęciami z narzeczoną Ecram Sallam, z którą udał się na romantyczną kolację w Paryżu w pobliżu wieży Eiffla. Niewykluczone, że para wspólnie celebrowała m.in. ostatni świetny występ polskiego bramkarza.

Para jest ze sobą od ubiegłego roku i regularnie publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów. Byli m.in. na Malediwach, Monako czy w Warszawie, gdzie spędziła święta Bożonarodzeniowe w ubiegłym roku. 22-latka pochodząca z Włoch jest modelką, która ceni sobie pewną dozę prywatności. Zastrzegła swój profil na Instagramie, który jest obserwowany przez blisko 90 tysięcy osób. Ma również profil na TikToku, gdzie śledzi ją ponad 40 tysięcy ludzi.

 

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Sam Marcin Bułka na pewno jest szczęśliwy z obecnej sytuacji, a jeszcze bardziej będzie, jeśli otrzyma powołanie od Michała Probierza na październikowe mecze eliminacji Euro 2024 z Wyspami Owczymi (12 października) i Mołdawią (15 października). Teraz jednak bramkarza i jego zespół OGC Nice czeka spotkanie przeciwko Brestowi w niedzielę 1 października.

Więcej o: