Zaskakujące doniesienia. Messi nie przyjął propozycji PSG. W grze Barcelona

Miesiące mijają, a Leo Messi wciąż nie podjął decyzji na temat przyszłości. Jego kontrakt z PSG wygasa w czerwcu tego roku. Zdaniem Loica Tanziego, piłkarz otrzymał już ofertę przedłużenia umowy, ale nie przyjął jej jeszcze z dwóch konkretnych powodów.

Latem 2021 roku Leo Messi przeniósł się z FC Barcelony do PSG. Z paryskim klubem podpisał dwuletni kontrakt, który wygasa w czerwcu tego roku i nadal nie został przedłużony. Prasa regularnie donosi, że napastnik mógłby wrócić do FC Barcelony, ale jego obecny pracodawca nie zamierza łatwo się go pozbywać. W mediach powstała już długa saga na temat przyszłości Argentyńczyka, który wciąż odwleka decyzję. 

Zobacz wideo Zieliński: Czesi grali to co chcieli, nie było nam łatwo

Leo Messi nie wyklucza pozostania w PSG. Czeka na ruch działaczy

Najnowsze informacje w tej sprawie przekazał Loic Tanzi. Jego zdaniem PSG złożyło już Messiemu ofertę przedłużenia kontraktu, ale piłkarz jeszcze jej nie przyjął, ponieważ chce się dowiedzieć, jakie sukcesy sportowe mogą mu zagwarantować działacze klubu. Dziennikarz podkreślił jednocześnie, że Argentyńczyk czeka również na inne oferty, w szczególności od FC Barcelony. 

Przeszkodą w powrocie Messiego do Hiszpanii mogą być problemy finansowe, z którymi boryka się kataloński klub. Wydaje się, że sam piłkarz jest otwarty na ponowną grę w FC Barcelonie. Radio Catalunya niedawno doniosło, że Argentyńczyk poprosił ojca, by ten odbył spotkanie z prezesem klubu Joanem Laportą i negocjował warunki transferu. Ponadto mówi się, że ściągnięciem Messiego jest zainteresowany również Inter Miami. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W bieżącym sezonie Leo Messi jest w świetnej dyspozycji. Do tej pory rozegrał 32 mecze, w których strzelił 18 goli i zaliczył 17 asyst. Niedawno napastnik zapisał się również na kartach historii i jako pierwszy mistrz świata przekroczył barierę 100 goli w kadrze. 

PSG po 28 kolejkach jest liderem tabeli Ligue 1 z 66 punktami na koncie. Nad drugim Olympique'em Marsylia ma siedem punktów przewagi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.