Igor Tudor stracił cierpliwość i wypalił. "Nie szanujecie"

- Nie szanujecie znaczenia meczu z Monaco. To wielkie spotkanie a jedyne, o czym mówicie to okienko transferowe i Puchar Francji - powiedział Igor Tudor na konferencji przed meczem z AS Monaco. Trenerowi Olympique'u Marsylia nie spodobało się, że dziennikarze pytają o niezwiązane z meczem sprawy.

W najbliższą sobotę Olympique Marsylia zmierzy się z AS Monaco. Dwa dni przed meczem odbyła się konferencja prasowa, w której udział wziął trener Igor Tudor.  Jeden z dziennikarzy najpierw spytał go o sytuację Bamby Dienga, który ma odejść z klubu. Później szkoleniowiec usłyszał pytanie dotyczące starcia z PSG w Pucharze Francji. Ten mecz odbędzie się dopiero 8 lutego. 

Zobacz wideo Brazylijczyk, który otarł się o polską kadrę. Teraz składa palety i gra w Klasie B

Igor Tudor wściekł się na dziennikarza

Tudorowi bardzo nie spodobało się to, że dziennikarze kompletnie nie interesują się nadchodzącym starciem z Monaco i pytają o zupełnie inne rzeczy. W pewnym momencie chorwacki trener nie wytrzymał i zwrócił na to uwagę. 

- Nie szanujecie znaczenia meczu z Monaco. To wielkie spotkanie a jedyne, o czym mówicie, to okienko transferowe i Puchar Francji. Musimy skupić się na tym meczu, to jest w tym momencie najważniejsze. Nie będę komentował okienka transferowego i mówić o tym, kto zostanie i odejdzie. Zostało jeszcze kilka dni, przyjrzymy się sytuacji, kiedy okno transferowe się skończy. Wkrótce o wszystkim się dowiecie, teraz porozmawiajmy o meczu z Monaco - wypalił Tudor. 

Słowa Chorwata przyniosły skutek, ponieważ później był już pytany jedynie o mecz z Monaco. Trener powiedział, że do gry może wrócić Jonathan Clauss, który od początku stycznia leczy kontuzję. Dodał również, że może zabraknąć Pau Lopeza. Hiszpan doznał na treningu lekkiego urazu. - Chcemy kontynuować naszą świetną passę i skupiamy się wyłącznie na grze - zakończył Tudor. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Olympique Marsylia po 19 kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów. Do liderującego PSG traci pięć punktów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.