Transferowa bomba. Jest gigant chętny na Cristiano Ronaldo

Odejście Cristiano Ronaldo z Manchesteru United to prawdziwa woda na młyn transferowych plotek w kontekście Portugalczyka. Media już rozpoczęły dywagacje nad jego kolejnym potencjalnym klubem.

Portugalskie media już spekulują na temat przyszłości Cristiano Ronaldo. Po rozwiązaniu umowy z Manchesterem United, zawodnik został bez klubu. Trudno jednak uwierzyć, ażeby taki stan rzeczy miał się utrzymać na dłużej. Ronaldo to chodząca marka i nawet jeśli nie prezentuje obecnie tak spektakularnego poziomu jak niegdyś, to wciąż generuje ogromne zyski. Za to trzeba jednak też słono zapłacić. Jest jeden klub, który niewątpliwie na to stać.

Zobacz wideo Katar. W tych miejscach mieszkają i trenują polscy piłkarze

Cristiano Ronaldo może wylądować w PSG?

Portugalska A Bola donosi, iż Paris Saint-Germain jest najpoważniejszym kandydatem do podpisania Cristiano Ronaldo. Dziennik nie potwierdził tego żadnym konkretnym źródłem, lecz taki scenariusz wydaje się prawdopodobny. PSG stać na pensję Ronaldo, a klub w ostatnich miesiącach mocno stawia na budowanie własnej marki. Zebranie w jednym zespole czwórki Mbappe, Neymar, Messi, Ronaldo byłoby czymś absolutnie szokującym, ale nie niemożliwym.

Wcześniej A Bola donosiła również o odrzuconej przez Ronaldo ofercie z Al Hilal. W saudyjskiej ekipie Portugalczyk miałby zarobić 242 miliony euro w dwa sezony.

Więcej treści sportowych na Gazeta.pl.

Ronaldo ani śni mówić o zakończeniu kariery. Wciąż czuje, że swoje może zrobić w świecie piłki, choć są to najpewniej jego ostatnie podrygi. Poza PSG w ostatnich dniach wspominało się też o hipotetycznym kontrakcie od Chelsea oraz zainteresowaniu klubów z MLS

Argumentem, który również działa na korzyść paryskiego zespołu, jest całkiem pokaźna grupa jego rodaków grających w barwach PSG. Na Parc des Princes występują obecnie Nuno Mendes, Vitinha, Renato Sanches oraz Danilo Pereira. Wszyscy poza Sanchesem przebywają zresztą teraz z Ronaldo na mistrzostwach świata w Katarze. Pierwszy mecz Portugalczycy zagrają w czwartek o godzinie 17:00 z Ghaną. Być może Ronaldo do przenosin postarałby się też namówić Luis Campos, pełniący funkcję doradcy w klubie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.