Obsceniczny gest Kyliana Mbappe. Prosto do rywala. Odlot [WIDEO]

Paris Saint-Germain wygrało 5:0 z Auxerre w 15. kolejce Ligue 1. Kylian Mbappe zakończył mecz z golem, a po nim wdał się w dyskusję z Kaysem Ruizem-Atilem, byłym piłkarzem PSG. Kamery wyłapały, jak francuski napastnik złapał się za genitalia.

Trwa 15. kolejka Ligue 1, ostatnia przed przerwą na mistrzostwa świata w Katarze. Liderem ligi francuskiej pozostaje Paris Saint-Germain, które ma 41 punktów po 15 meczach i ma pięć punktów przewagi nad Lens. Zespół prowadzony przez Christophe'a Galtiera rywalizował w niedzielę z Auxerre na Parc des Princes.

Obsceniczny gest Kyliana Mbappe w stronę byłego piłkarza PSG

Paris Saint-Germain bez większych problemów pokonał 5:0 Auxerre, mimo że po pierwszej połowie paryżanie prowadzili tylko 1:0 po trafieniu Kyliana Mbappe. Po przerwie po golu zdobyli Carlos Soler, Achraf Hakimi, Renato Sanches oraz Hugo Ekitike. Jednak w mediach społecznościowych więcej, niż o meczu, pisze się o niestosownym zachowaniu Kyliana Mbappe po zakończeniu spotkania, do jakiego doszło w tunelu.

Kylian Mbappe wdał się w dyskusję z Kaysem Ruizem-Atilem, byłym zawodnikiem Paris Saint-Germain. W pewnym momencie Mbappe złapał ręką za genitalia i spojrzał w stronę Ruiza. Internauci nie mieli wątpliwości, że to zachowanie gwiazdy Paris Saint-Germain było obrzydliwe. Kays Ruiz jest też niepokornym piłkarzem, ponieważ w maju tego roku Barcelona rozwiązała z nim umowę z powodów dyscyplinarnych.

Kylian Mbappe kończy pierwszą część sezonu z 18 bramkami i pięcioma asystami w 19 meczach we wszystkich rozgrywkach. Aż 11 z 18 trafień Mbappe zanotował w lidze francuskiej, co czyni go liderem klasyfikacji strzelców ex-aequo z Neymarem. Teraz Mbappe będzie walczył z reprezentacją Francji o obronę tytułu mistrzów świata z 2018 roku. Kadra prowadzona przez Didiera Dechampsa zagra w grupie D z Australią, Danią i Tunezją.