Tak wygląda kibicowski raj. Pomysł francuskiego klubu stał się viralem

Obejrzeć mecz na stadionie w jacuzzi? Czemu nie? Na nietypowy pomysł wpadł klub francuskiej Ligue 1 - Troyes AC.

W niedzielne popołudnie Troyes AC zremisowało u siebie ze Stade Rennais 1:1 w meczu 6. kolejki francuskiej Ligue 1. Na sam mecz uwagę zwróciliby jedynie albo kibice obu drużyn, albo najzagorzalsi fani francuskiego futbolu.

Zobacz wideo Szpilka o freakach. „Kiedyś byłbym tam największą gwiazdą. Ale wyrosłem z tego"

Na stadionie w Troyes stała się jednak rzecz, która spowodowała, że mecz stał się popularny na całym świecie. I nie jest to przesada, bo wystarczy szybko przejrzeć media społecznościowe, by zobaczyć, że zdjęcia ze spotkania pojawiły się w wielu krajach na wszystkich kontynentach.

A wszystko za sprawą jacuzzi, które zostało ustawione w jednym z narożników boiska. Jacuzzi, w którym mecz Troyes AC - Stade Rennais oglądało dwóch mężczyzn. Drinki, leżaki, ręczniki - warunki jak na plaży, a przecież to tylko (i aż) mecz piłkarski.

Jacuzzi na stadionie w Troyes

Nie wiadomo, czy to pomysł działu marketingu, nowa loża VIP, czy przyjemność spotkała zwycięzców jakiegoś konkursu. Dla klubu najważniejsze jest jednak to, że jego pomysł stał się viralem w mediach społecznościowych, gdzie dużo się o nim mówi.

Pomysł Troyes AC nie jest jednak niczym nowym. Wcześniej mecze w podobnych warunkach kibice mogli oglądać na stadionach w Caen czy w duńskim Hobro.

Więcej o:
Copyright © Agora SA