PSG nie dotrzymuje absurdalnej obietnicy. To jest powód frustracji Mbappe. "Czuje się odizolowany"

Gwiazda Kyliana Mbappe świeci tak mocno w PSG, że swym blaskiem przyćmiewa całą szatnię. I nie ma żadnych przesłanek, aby piłkarze byli z tego powodu uradowani. Jak podaje Marcelo Bechler, po ostatnim meczu z Montpellier HSC doszło do konfliktu 23-letniego Mbappe z kilkoma zawodnikami. Dziennikarz opowiedział też o obietnicach władz PSG.

Napięcie było widać już na boisku. Kibice niemalże natychmiast zwrócili uwagę, że wystarczyła jedna decyzja któregoś piłkarza PSG, która nie spodobała się Kylianowi Mbappe i ten całkowicie wyłączał się z gry. "Po tym wydarzeniu od razu bym go zdjął" - napisał jeden z fanów. "Dorośnij i bądź pokorny" - pisał kolejny. "To jest toksyczna postawa, nie jest dobra" - dodał inny. 

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie. Miażdżąca różnica

Kylian Mbappe chce być gwiazdą. "Drużyna będzie mu służyć na boisku"

A to nie wszystko, bo Kylian Mbappe mógł wyprowadzić PSG na prowadzenie 3:0. Byłoby tak, gdyby trafił z rzutu karnego. Kilkadziesiąt minut później sędzia znów podyktował "jedenastkę", ale do piłki podszedł Neymar. Wtedy 23-letni Francuz zdecydował się przeprowadzić rozmowę ze swoim kolegą. Być może chciał przypomnieć mu o tym, kto miał wykonywać rzuty karne w PSG. Według francuskich mediów obaj piłkarze starli się o to jeszcze w szatni.

Victor Osimhen walczy z rasizmem. Tak cieszył się po strzelonym goluOsimhen rozwścieczył kibiców rywala i dostał lawinę pochwał. "Legenda"

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nic nie wskazuje na to, aby był to koniec konfliktów w PSG. Brazylijski dziennikarz Marcelo Bechler zdradził nieco więcej szczegółów obietnic, jakie złożono Mbappe przy podpisaniu nowego kontraktu. Jedną z nich jest fakt, że PSG miało grać pod niego. Do tego on sam nie musi angażować się w obronę, bo reszta zrobi to za niego. "Spodziewał się, że drużyna będzie służyć mu na boisku, ale tak się nie dzieje i Mbappé czuje się odizolowany" - cytuje przekaz Bechlera użytkownik "Trójkolorowa Piłka" na Twitterze.

Bechler jest też kolejnym dziennikarzem, który wspomniał o tym, że Kylian Mbappe miał poprosić władze PSG o sprzedaż Neymara, a przynajmniej dać do zrozumienia, że nie będzie z tego powodu zły. Wcześniej informacje te podał też Romain Molina. Wieści miały dotrzeć do Brazylijczyka i to również miał być jeden z powodów, przez które doszło do starcia między nimi w szatni. Bechler dodaje, że Mbappe starł się nie tylko z Neymarem, ale też z kilkoma innymi piłkarzami PSG. 

Z dwójki Neymar - Mbappe, to ten pierwszy bardzo dobrze zaczął nowy sezon Ligue 1. W trzech pierwszych meczach PSG (dwa spotkania w lidze i jedno w Superpucharze Francji) strzelił pięć goli i zanotował trzy asysty. W spotkaniu z Montpellier (5:2) trafił dwa razy. Mbappe ma na swoim koncie tylko jednego gola i zmarnowaną "jedenastkę".

Rangers - PSVBrudna gra kibiców Rangers. Pomogło? Kuriozalny gol w el. LM

Więcej o: