Zwrot ws. transferu Kyliana Mbappe. Di Marzio: Nie ma żadnych wątpliwości

Wiele wskazywało na to, że Kylian Mbappe opuści Paryż i rozpocznie nowy etap kariery w Realu Madryt. Tymczasem, jak donosi Gianluca Di Marzio nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. - Nie ma żadnych wątpliwości. Mbappe zostanie w PSG i przedłuży kontrakt - informuje włoski dziennikarz.

Saga transferowa z udziałem Mbappe trwa w najlepsze. Kontrakt francuskiego napastnika wygasa z końcem sezonu. Chęć na 24-latka miał Real Madryt. Mistrzowie Hiszpanii mieli być już dogadani z reprezentantem Francji, jednak okazuje się, że nastąpił niespodziewany zwrot akcji. 

Zobacz wideo Ondrasek deklaruje walkę o powrót do ekstraklasy. "Nigdzie się nie wybieram"

We Francji też mają swoją Wisłę Kraków. Zamiast kambodżańskiego księcia amerykański miliarderWe Francji też mają swoją Wisłę Kraków. Zamiast kambodżańskiego księcia amerykański miliarder

Według Gianluki Di Marzio ze Sky Sports piłkarz miałby przedłużyć kontrakt z Paris Saint-Germain. - Nie ma żadnych wątpliwości. Mbappe zostanie w PSG i przedłuży kontrakt - poinformował na Twitterze dziennikarz Sky Sports. 

France Soccer League OneKylian Mbappe ma zostać w PSG. Nagły zwrot. "Pieniądze wygrywają"

Na razie nie wiadomo, ile miałaby trwać umowa Francuza z PSG. Jak informuje "The Athletic", ma to być kontrakt krótkoterminowy. Mbappe w barwach paryskiego klubu rozegrał dotychczas 216 spotkań. Zanotował w nich 168 bramek i 87 asyst.

Więcej o: