Marcelo reaguje na informacje o pierdzeniu w szatni, a Juninho żartuje w najlepsze

Dziennik "L'Equipe" ujawnił ostatnio, że Marcelo został wyrzucony z kadry Olympique Lyon za "pierdzenie w szatni". "Dziennikarstwo w dzisiejszych czasach to żart" - napisał wzburzony zawodnik w odpowiedzi na te doniesienia

Według francuskiej gazety do sytuacji z udziałem byłego obrońcy Wisły Kraków miało dojść w sierpniu zeszłego roku po porażce 0:3 z Angers. Piłkarz miał po meczu w szatni "pierdzieć i śmiać się z tego z kolegami w szatni". Zachowanie nie spodobało się władzom Olympique'u Lyon, które w styczniu podziękowały piłkarzowi za współpracę.

Zobacz wideo Wisła nad przepaścią. Brzęczek: Jakbym nie był optymistą, to musiałbym zrezygnować z pracy

Skandal w Olympique Lyon. Marcelo odpowiada na zarzuty

Po ujawnieniu informacji przez "L'Equipe" do poruszonej kwestii odniósł się sam zainteresowany. Marcelo Guedes na swoim Twitterze zaprzeczył doniesieniom francuskiej gazety.

Marcelo i LinekerMarcelo puścił bąka i wyleciał z klubu. Lineker: Ja dostałbym dożywotni zakaz

"Dzięki "L'Equipe" po długim czasie muszę wrócić na Twittera, aby zaprzeczyć wszystkim zarzutom. Dziennikarstwo w dzisiejszych czasach to żart!" - napisał były zawodnik Olympique'u Lyon

Z kolei na jego wpis odpowiedział dyrektor sportowy Olympique'u Lyon, Juninho. - Widzisz, powiedziałem ci, obrońca musi pierdnąć głośno, długo i śmierdząco. Twój był tylko głośny, a potem jest słabo - napisał działacz, dodając emotikony, które świadczą o tym, że żartuje.

Wyrzucenie Marcelo. Oficjalne stanowisko klubu

Były gracz Wisły Kraków został odsunięty od kadry Olympique Lyon w styczniu. Początkowo nie ujawniono prawdziwych powodów rezygnacji z usług Brazylijczyka. Dopiero po pół roku "L'Equipe" ujawniło kuriozalne szczegóły z szatni francuskiego klubu. Z kolei władze klubu następująco komentowały odsunięcie Marcelo od kadry.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak wydał rozpaczliwy apel. "Nie mam już sił zmagać się z nieprawdą"

- Niewłaściwe zachowanie Marcelo w szatni po meczu w Angers uzasadnia tę decyzję, która została podjęta jednogłośnie przez zespół zarządzający Olympique Lyon -  skomentował klub.

Marcelo Guedes jest znany polskim kibicom z występów w Wiśle Kraków. Obrońca występował w Ekstraklasie w latach 2008-2010. W Lyonie grał w latach 2017-2022. Od stycznia jest zawodnikiem Girondins Bordeaux.

Więcej o: