Marcelo reaguje na informacje o pierdzeniu w szatni, a Juninho żartuje w najlepsze

Dziennik "L'Equipe" ujawnił ostatnio, że Marcelo został wyrzucony z kadry Olympique Lyon za "pierdzenie w szatni". "Dziennikarstwo w dzisiejszych czasach to żart" - napisał wzburzony zawodnik w odpowiedzi na te doniesienia

Według francuskiej gazety do sytuacji z udziałem byłego obrońcy Wisły Kraków miało dojść w sierpniu zeszłego roku po porażce 0:3 z Angers. Piłkarz miał po meczu w szatni "pierdzieć i śmiać się z tego z kolegami w szatni". Zachowanie nie spodobało się władzom Olympique'u Lyon, które w styczniu podziękowały piłkarzowi za współpracę.

Zobacz wideo Wisła nad przepaścią. Brzęczek: Jakbym nie był optymistą, to musiałbym zrezygnować z pracy

Skandal w Olympique Lyon. Marcelo odpowiada na zarzuty

Po ujawnieniu informacji przez "L'Equipe" do poruszonej kwestii odniósł się sam zainteresowany. Marcelo Guedes na swoim Twitterze zaprzeczył doniesieniom francuskiej gazety.

"Dzięki "L'Equipe" po długim czasie muszę wrócić na Twittera, aby zaprzeczyć wszystkim zarzutom. Dziennikarstwo w dzisiejszych czasach to żart!" - napisał były zawodnik Olympique'u Lyon

Z kolei na jego wpis odpowiedział dyrektor sportowy Olympique'u Lyon, Juninho. - Widzisz, powiedziałem ci, obrońca musi pierdnąć głośno, długo i śmierdząco. Twój był tylko głośny, a potem jest słabo - napisał działacz, dodając emotikony, które świadczą o tym, że żartuje.

Wyrzucenie Marcelo. Oficjalne stanowisko klubu

Były gracz Wisły Kraków został odsunięty od kadry Olympique Lyon w styczniu. Początkowo nie ujawniono prawdziwych powodów rezygnacji z usług Brazylijczyka. Dopiero po pół roku "L'Equipe" ujawniło kuriozalne szczegóły z szatni francuskiego klubu. Z kolei władze klubu następująco komentowały odsunięcie Marcelo od kadry.

- Niewłaściwe zachowanie Marcelo w szatni po meczu w Angers uzasadnia tę decyzję, która została podjęta jednogłośnie przez zespół zarządzający Olympique Lyon -  skomentował klub.

Marcelo Guedes jest znany polskim kibicom z występów w Wiśle Kraków. Obrońca występował w Ekstraklasie w latach 2008-2010. W Lyonie grał w latach 2017-2022. Od stycznia jest zawodnikiem Girondins Bordeaux.

Więcej o: