Francuzi donoszą: Marcin Bułka zmienia klub

Wiele na to wskazuje na to, że Marcin Bułka nie wróci do PSG. Jak donoszą francuskie media, ma zostać wykupiony przez OGC Nice.

Bułka trafił do Paris Saint-Germain w 2019 roku. Zagrał jednak w zaledwie dwóch meczach i co chwila był wypożyczany do innych klubów. W ciągu ostatnich dwóch lat grał w hiszpańskiej Cartagenie, francuskim Chateauroux i OGC Nice.

Zobacz wideo Szpilka czeka na debiut w KSW. "To będzie ciekawa historia"

Marcin Bułka ma zostać wykupiony za ponad milion euro

W tym ostatnim klubie Polak prawdopodobnie zostanie na dłużej, bo Nice chce zatrzymać go u siebie na stałe. Informację o potencjalnym transferze przekazał "Le 10sport.com". Zdaniem francuskich dziennikarzy, 22-latek zyskał uznanie w oczach trenera Christophe’a Galtiera, a sami działacze chcą go wykupić już w najbliższym oknie transferowym. Nice w umowie wypożyczenia zagwarantowało sobie opcję wykupu za nieco ponad milion euro (dokładna kwota jest nieznana).

Z kolei francuski dziennikarz Vincent Menichini uważa, że Polak miałby w przyszłości zastąpić Waltera Beniteza, który obecnie jest numerem jeden w bramce Nicei. 

Marcin Bułka w tym sezonie bronił głównie w meczach Pucharu Francji. 22-latek był bohaterem meczu 1/8 finału z PSG, gdzie Nicea po rzutach karnych wyeliminowała Paryżan. W lidze na boisku pojawił się tylko raz, w meczu z Clermont 6 lutego. 

Więcej o: