Cudowny gol Arkadiusza Milika. Polak zachwycił całą ligę [WIDEO]

Arkadiusz Milik wyróżniony. Jego gol w meczu z FC Metz został uznany za bramkę miesiąca w rozgrywkach Ligue 1.

Arkadiusz Milik wyraźnie odżył w ostatnich miesiącach w drużynie Olympique Marsylia. Polak raz za razem trafia do siatki rywali, choć nie należy do ulubieńców trenera Jorge Sampaolego. W mediach huczy od plotek na temat konfliktu na linii szkoleniowiec - zawodnik. Pojawiają się pogłoski, że jeden z nich po zakończeniu sezonu opuści ekipę z Prowansji.

W lutym w rozgrywkach Ligue 1 snajper zdobył łącznie cztery bramki. Najpierw skompletował hat-tricka w pojedynku z Angers. Tydzień później pokonał bramkarza FC Metz. Polak wpisał się na listę strzelców w 76. minucie gry.

Arkadiusz MilikWielkie zamieszanie z odejściem Milika. Osoba z otoczenia piłkarza ujawnia

Milik kilka minut wcześniej pojawił się na boisku przy stanie 1:1 i doskonale wykorzystał swoją szansę. Znakomicie opanował piłkę w polu karnym i popisał się kapitalnym trafieniem z przewrotki.

Milik za zdobycie tej bramki został odpowiednio doceniony. Napastnik otrzymał nagrodę za najlepszą bramkę lutego w rozgrywkach Ligue 1. O tym oficjalnie poinformowano w mediach społecznościowych.

David Alaba z krzesłem w rękach świętuje gola dla Realu Madryt w meczu z PSG w rozgrywkach Ligi MistrzówBenzema wniebowzięty, ale show skradł mistrz drugiego planu. Hit [WIDEO]

W tym sezonie Polak zagrał dla Olympique Marsylia łącznie w 27 spotkaniach. Zdobył w nich 16 goli. Najbliższą okazję do poprawienia swojego dorobku będzie miał w czwartkowy wieczór, gdy jego drużyna zmierzy się z FC Basel w Lidze Konferencji Europy.