Kolega Lewandowskiego obiecuje negocjacje z Polakiem. To byłby sensacyjny transfer

Coraz więcej mówi się o możliwym odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Bardzo chętnie w swoim klubie widzieliby Polaka kibice Olympique Lyon. Załatwienie tej sprawy obiecał im Jerome Boateng, ale postawił jeden warunek.

Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium wygasa latem 2023 roku. Czas upływa nieubłaganie, a w kwestii jego ewentualnego przedłużenia nie ma żadnych informacji. Taka sytuacja sprawia, że pojawia się coraz więcej klubów, które chętnie powalczyłyby o sprowadzenie do siebie Polaka. Wśród nich pojawiają się także dość niespodziewane propozycje.

Zobacz wideo Biznes Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie! "Świątynia sportu"

Jerome Boteng obiecuje, że załatwi transfer Lewandowskiego. "100 tysięcy"

Bardzo chętnie Roberta Lewandowskiego w swoim klubie widzieliby kibice Olympique Lyon. Drużyna prowadzona przez Petera Bosza zawodzi w tym sezonie na całej linii i zajmuje obecnie dopiero 11. miejsce w tabeli Ligue 1 ze stratą aż 19 punktów do prowadzącego PSG. Fani są więc całkowicie zniesmaczeni postawą piłkarzy, których wspierają i wiedzą, że bardzo przydałoby im się wzmocnienie ataku.

"Nie chcieli mówić, co mi tak naprawdę jest". Szczere wyznania reprezentanta Polski

Prośbami o pomoc w sprowadzeniu do Lyonu Roberta Lewandowskiego został więc zasypany nowy zawodnik Olympique Jerome Boateng, który zna się doskonale z Polakiem z czasów gry w Bayernie. Obaj panowie pozostają w bardzo dobrych relacjach i ostatnio wspólnie bawili się w Dubaju. Niemiec obiecał więc kibicom, że postara się załatwić transfer 33-letniego napastnika, ale pod jednym warunkiem.

- Jeżeli ten post zostanie podany dalej 100 tysięcy razy, to porozmawiam z Robertem – napisał Boateng. Niemcowi chodziło właśnie o wpis jednego z kibiców Lyonu na Twitterze, w którym pada prośba o namówienie Lewandowskiego na grę dla Olympique. Jednak pomimo bliskiej przyjaźni Boatenga z Polakiem sprawa wydaje się być z góry przegrana. 

Kolejny piłkarz Realu Madryt z nowym kontraktem. Miliard euro klauzuliReal Madryt szykuje się do rewolucji. Trzy gwiazdy odejdą za darmo

Jerome Boateng trafił do Olympique Lyon we wrześniu po tym jak wygasł jego kontrakt z Bayernem Monachium. W nowym klubie Niemiec rozegrał jak do tej pory 17 spotkań, w których zaliczył dwie asysty. 

Więcej o: