Kompletny zwrot akcji ws. Kyliana Mbappe. Zaskakujące informacje mediów

Niewykluczone, że saga związana z przyszłością Kyliana Mbappe zyska zupełnie nowy kierunek. Choć wydawało się, że po zakończeniu obecnego sezonu gwiazdor PSG przeniesie się do Realu Madryt, najnowsze doniesienia sugerują, że 23-latek może podpisać z francuskim klubem nowy kontrakt.

Latem ubiegłego roku Real Madryt bardzo mocno zabiegał o sprowadzenie Kyliana Mbappe. "Królewscy" złożyli ofertę opiewającą na astronomiczne 170 milionów euro plus 10 milionów w bonusach. PSG odrzuciło jednak tę propozycję, nawet pomimo faktu, że sam zawodnik niespecjalnie chciał podpisać nowy kontrakt.

Zobacz wideo Cały świat zachwyca się Haalandem. "Dortmund to dla niego przystanek przed wielkimi klubami"

Mahir Emreli"Emreli już nie zagra w Legii. Zaufał nieodpowiednim ludziom"

Real bezskutecznie walczył o Mbappe

Decyzja PSG o odrzuceniu oferty Realu Madryt była o tyle zaskakująca, że sporo wskazywało na to, iż lato 2021 roku było ostatnim momentem na możliwość zarobku na sprzedaży 23-latka. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem sezonu, co oznacza, że już teraz może bez przeszkód przenieść się do nowego klubu za darmo.

W ostatnich dniach sierpnia, gdy klub ze stolicy Francji nie zgodził się na sprzedaż Mbappe hiszpańskie media informowały, że Florentino Perez będzie chciał wrócić do sprawy w styczniu. Z racji wygasającego kontraktu 23-latka, prezydent "Królewskich" miał nadzieję na przekonanie go do podpisania przedterminowej umowy.

Mbappe jednak na dłużej w PSG?

Ceniony francuski dziennikarz Julien Maynard przekazał zaskakujące informacje, że PSG i Kylian Mbappe negocjują nowy kontrakt. Póki co chodzi o krótkoterminową umowę, choć nie wiadomo o jakiej długości mowa. Możliwe, że klub chce zatrzymać 23-latka na jeszcze jeden sezon, aby ten pojechał na mundial w Katarze jako gracz PSG.

Dariusz Mioduski, prezes Legii WarszawaZieliński jako dyrektor odmieni Legię? "Można to nazwać władzą absolutną"

Kylian Mbappe jest czołową postacią zespołu ze stolicy Francji w tym sezonie. 23-latek rozegrał 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 18 goli i zanotował 15 asyst.

Więcej o: