Piłkarz PSG okradziony przez prostytutkę. Groziła mu bronią

Do groźnej sytuacji doszło we wtorek w okolicy paryskiego Lasku Bulońskiego. Jak informuje lokalny dziennik "Le Parisien", napadnięty przez prostytutkę został jeden z piłkarzy Paris Saint-Germain, Ander Herrera.

Do tej groźnej sytuacji doszło we wtorkowy wieczór 27 października. Według "Le Parisien" Ander Herrera, piłkarz Paris Saint-Germain, poruszający się samochodem miał zatrzymać się na światłach w okolicy Lasku Bulońskiego. Wtedy do jego auta wdarła się nieznajoma prostytutka.

Zobacz wideo Eric Abidal pod wrażeniem Polaka. "On może być, tak jak Lewandowski, przykładem dla młodych piłkarzy"

Kobieta przywłaszczyła sobie portfel oraz telefon piłkarza, ale zaproponowała zwrot tego drugiego z przywłaszczonych przedmiotów w zamian za podwiezienie we wskazane miejsce. Zawodnik PSG podporządkował się żądaniom napastniczki, ponieważ według jego zeznań nieznajoma miała mieć w ręku przedmiot przypominający broń. Policja została poinformowana o całej sytuacji. W skradzionym portfelu znajdowało się 200 euro.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

PSG chce sprzątnąć sprzed nosa piłkarza Bayernowi. Odejście kwestią czasuPSG chce sprzątnąć sprzed nosa piłkarza Bayernowi. Odejście kwestią czasu

Trudności życia piłkarzy w Paryżu. Kradzieże są na porządku dziennym

Sytuacja z wtorku to niejedyny przypadek ataków na piłkarzy PSG. W samym 2021 roku okradzeni zostali Mauro Icardi czy Sergio Rico. Obaj jednak nie zostali napadnięci, ale splądrowane zostały ich domu. Dziennik "L'Equipe" informował w lutym, że z willi Argentyńczyka w luksusowej dzielnicy Paryża Neuilly-sur-Seine zginęły zegarki, biżuteria i luksusowe ubrania o wartości w sumie około 400 tysięcy euro. Hiszpan natomiast również stracił biżuterię i zegarki, ale także 25 tys. euro w gotówce. 

France Soccer League OneArkadiusz Milik mógł być bohaterem, a Francuzi? "Frustrujący"

"L'Equipe" przypomniało wówczas kilka innych przypadków piłkarzy PSG, którzy stali się ofiarami kradzieży. W 2019 roku okradziony został Dani Alves, a w 2018 Eric-Maxime Choupo Moting i Thiago Silva (żaden z nich nie gra już w PSG). Ten ostatni stracił jak dotychczas zdecydowanie najwięcej, ponieważ złodzieje przywłaszczyli sobie jego przedmioty o łącznej wartości aż 1,2 miliona euro. 

Więcej o: