Frankowski zachwyca we Francji! Przebija Messiego i Neymara [WIDEO]

Ostatnia minuta meczu, dośrodkowanie i kolejna bramka Przemysława Frankowskiego. Skrzydłowy ustalił wynik spotkania w starciu RC Lens z FC Metz (4:1). Polak jest lepszy od Leo Messiego czy Neymara z Paris Saint-Germain.

RC Lens już przed spotkaniem było faworytem tego spotkania, co udowodniło na boisku. FC Metz znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli Ligue 1, a porażka w niedzielnym meczu 1:4 nie poprawia sytuacji klubu. Polskich kibiców może natomiast cieszyć fakt, że ostatniego gola w tym spotkaniu strzelił reprezentant Polski, Przemysław Frankowski.

Zobacz wideo Michniewicz już był prawie poza Legią! "Wydaje się, że grał na swoje zwolnienie"

Frankowski strzela trzeciego gola w tym sezonie. Wynik lepszy od Messiego czy Neymara

RC Lens przeprowadzało akcję z prawej strony boiska już na kilka minut przed końcem spotkania. Podanie na skrzydle otrzymał Jonathan Clauss. Francuz przebiegł z nią kilka metrów i płaskim dośrodkowaniem skierował ją w pole karne Metz. Piłka minęła wszystkich zawodników i trafiła do zamykającego akcję Przemysława Frankowskiego. Polakowi nie zostało nic innego, jak wbić ją praktycznie do pustej bramki. 

Przemysław Frankowski strzelił swojego trzeciego gola w tym sezonie Ligue 1. Obecnie Polak ma na swoim koncie także trzy asysty i warto podkreślić, że jest to wynik lepszy od niejednej gwiazdy ligi francuskiej. Dla przykładu: duet Leo Messi i Neymar ma o dwa gole i jedną asystę mniej. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

RC Lens radzi sobie niewiele gorzej od Paris Saint-Germain. Zespół z Polakiem w składzie, dzięki wygranej z Metz, awansował na pozycję wicelidera tabeli z 21 punktami na koncie. Pierwsze miejsce zajmuje właśnie PSG, które ma sześć punktów przewagi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.