Aż nie chce się wierzyć! Samir Nasri szokuje kilka tygodni po zakończeniu kariery

Niespełna miesiąc temu oficjalnie zakończył karierę, a już teraz zaskakuje sylwetką. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Samira Nasriego. Jak widać, po piłkarskiej formie nie widać już ani śladu.

Samir Nasri pojawił się w meczu charytatywnym, w którym legendy Olympique Marsylia zmierzyły się z drużyną UNICEF-u, w której też nie zabrakło znanych nazwisk. Kilka tygodni temu zakończył karierę, szybko wrócił, aby zagrać, ale chyba nie tego spodziewali się kibice. Po wychowanku francuskiego klubu nie widać już sportowej sylwetki, za to kilka dodatkowych kilogramów. 

Zobacz wideo Sensacyjny kandydat do zastąpienia Wojciecha Szczęsnego. "Sprawdźcie mnie za 5 lat"

Samir Nasri zakończył karierę we wrześniu, ale nie gra znacznie dłużej. W październiku szokuje sylwetką

Można jedynie przypuszczać, co było powodem takiej zmiany u byłego pomocnika Arsenalu czy Manchesteru City. 34-latek niejednokrotnie wspominał, że na zmianę jego wizji piłki nożnej wpłynęło zawieszenie, jakie UEFA nałożyła na niego w 2018 roku. Z tego powodu piłkarz nie grał przez sześć, a później 18 miesięcy. 

UEFA podjęła decyzję przez sytuację z 2016 roku, gdy Nasri złamał przepisy Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) i przyjął za dużo kroplówek. Dopuszczalna dawka wynosiła 50 ml na sześć godzin. - To był tylko zastrzyk witamin, bo byłem chory. To było bardzo niesprawiedliwe. Nigdy nie zażywałem żadnych narkotyków czy dopingu - zapewniał Francuz.

Samir Nasri jest wychowankiem Olympique Marsylia, ale w swojej karierze grał dla Arsenalu, Manchesteru City, Sevilli i tureckiego Antalyasporu. Po zawieszeniu zatrudnił go West Ham United, jednak Nasri nie wrócił w Anglii do formy i zaczął doznawać wielu kontuzji. W 2019 roku dołączył do Anderlechtu. Kontrakt z belgijskim klubem wygasł w 2020 roku i do września 34-latek pozostał wolnym zawodnikiem. Ogłoszenie emerytury było więc kwestią czasu. Największe sukcesy zawodnik święcił na Etihad Stadium, gdzie zdobył dwa mistrzostwa Anglii i Puchar Ligi. Nasri rozegrał 41 meczów w reprezentacji Francji, dla której strzelił pięć goli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.