Jest kadra meczowa PSG na mecz Ligue 1! Debiut Messiego kwestią godzin

Lionel Messi znalazł się w kadrze na wyjazdowy mecz PSG ze Stade de Reims. Możliwe jest zatem, że Argentyńczyk zadebiutuje dzisiaj w paryskiej drużynie.

Lionel Messi dołączył do PSG 10 sierpnia, ale nadal nie pojawił się na boisku w oficjalnym meczu. Głównie dlatego, że dołączył do drużyny późno ze względu na to, że do końca rywalizował w Copa America. Jego debiut zbliża się jednak wielkimi krokami. Trener paryskiego zespołu, Mauricio Pochettino zasugerował przed spotkaniem, że w wyjazdowym spotkaniu ze Stade de Reims Argentyńczyk pojawi się na boisku. Takie informacje przekazywała również francuska prasa.

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

France Soccer League OneUltimatum ws. transferu Kyliana Mbappe. Sytuacja robi się nerwowa, czas ucieka

Leo Messi w kadrze na mecz. Debiut możliwy już dziś

Wiadomo już, że debiut Argentyńczyka rzeczywiście jest możliwy. Messi po raz pierwszy odkąd trafił do PSG znalazł się w kadrze meczowej, o czym poinformował już paryski klub.

Ostatni raz Messi w meczu ligowym na boisku pojawił się 16 maja w spotkaniu Barcelony z Celtą Vigo (1:2). Potem występował w Copa America, gdzie dotarł do finału. 11 lipca Argentyna wygrała z Brazylią 1:0.

Możliwy debiut Messiego spowodował, że zainteresowanie meczem Reims – PSG przerosło oczekiwania gospodarzy. Spotkanie obejrzy komplet widzów, a bilety w odsprzedaży i na czarnym rynku osiągają astronomiczne kwoty. Mecz obejrzy także wielu dziennikarzy – złożono 122 wnioski akredytacyjne. Bramy stadionu zostaną otwarte 45 minut wcześniej niż zwykle.

Spotkanie Stade de Reims – PSG rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:45.

Gabriel JesusPSG i Juvenstus mają kolejnego kandydata na następcę gwiazd! Jest jeden problem

Więcej o: