PSG i Juvenstus mają kolejnego kandydata na następcę gwiazd! Jest jeden problem

Kolejny kandydat na następcę Kyliana Mbappe. Władze Paris Saint-Germain chcą sprowadzić Gabriela Jesusa, ale Manchester City nie daje za wygraną. Jednym z przciwników Pep Guardiola.

W zagranicznych mediach jednym z częściej typowanych zawodników, którzy mogliby zastąpić Kyliana Mbappe w PSG jest Gabriel Jesus. Napisał o tym m.in. Alexandre Lozetti dziennikarz "Globo", który napisał, że "bardzo trudno, aby negocjacje zakończyły się sukcesem". Fabrizio Romano dodał natomiast na Twitterze, że Brazylijczyk pozostanie w klubie "tak długo, jak będzie go potrzebował Guardiola".

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Gabriel Jesus nie dla Paris Saint-Germain. Juventus również chciał Brazylijczyka

Widać więc, że sprowadzenie Gabriela Jesusa nie będzie należało do najłatwiejszych, choć kluby szukają różnych rozwiązań. Lozetti napisał, że Brazylijczyka w transfer Cristiano Ronaldo do Manchesteru City chciał włączyć Juventus. W odpowiedzi natomiast Anglicy mieli zaoferować Raheema Sterlinga, który jest pierwszy na liście do opuszczenia mistrza Anglii, aby Portugalczyk mógł dołączyć do zespołu Pepa Guardioli. 

RicharlisonPSG znalazło następcę Kyliana Mbappe! Zaskakujące nazwisko, żadne z wielkich

Gabriel Jesus pojawił się w pierwszym składzie w ostatnim meczu Manchesteru City z Norwich w Premier League. Zespół Pepa Guardioli wygrali 5:0. Brazylijczyk pełnił rolę skrzydłowego, tak jak w reprezentacji Brazylii. Włosi piszą, że powinien się zgrywać z Cristiano Ronaldo właśnie, który "będzie pełnił rolę środkowego napastnika drużyny". 

Jest porozumienie! Transferowa bomba odpalona. Mbappe ma odejść już terazJest porozumienie! Transferowa bomba odpalona. Mbappe ma odejść już teraz

Ostatnio Portugalczyk opuścił trening, według mediów, z powodu kontuzji ręki. Teraz Fabrizio Romano informuje, że 36-latek nawet nie rozpoczął sesji. - Cristiano Ronaldo opuścił centrum szkoleniowe Juventusu po 40 minutach pożegnania ze swoimi kolegami z drużyny. Jedyne czego chce, to opuścić klub w ciągu najbliższych godzin - czytamy

Więcej o: