Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

"Messi zadebiutował w PSG". Skrót meczu ma już 28 milionów wyświetleń! I wszyscy dali się nabrać

Świat z niecierpliwością oczekuje debiutu Leo Messiego w PSG. Dowodem na to może być skrót meczu z zeszłego sezonu, który przez proste oszustwo zyskał miliony wyświetleń na YouTubie.

10 sierpnia przeszedł do historii światowego futbolu. To w ten dzień Lionel Messi podpisał dwuletni kontrakt z PSG. Argentyńczyk związał się z wicemistrzami Francji po tym, jak odszedł z FC Barcelony, w której spędził całą dotychczasową karierę. Według nieoficjalnych informacji Messi ma zarabiać w Paryżu około 35 milionów euro.

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Argentyńczyk jeszcze nie zadebiutował w nowym klubie. Jak sam przyznawał, po wakacjach nie był w odpowiedniej formie fizycznej i potrzebował czasu, by przygotować się do występów w nowej lidze. Odkąd Messi podpisał kontrakt z PSG, zespół Mauricio Pochettino rozegrał dwa mecze w Ligue 1. Zarówno spotkanie ze Strasbourgiem jak i mecz z Brest zakończył się zwycięstwem paryżan 4:2.

Tysiące zakażeń po finale Euro 2020. 'To powinno być ostrzeżeniem'Wiadomo, ile osób zaraziło się na finale Euro 2020. Szokujący raport Anglików

Fałszywy film z debiutem Messiego

Kolejną szansę na debiut Messi mieć będzie w niedzielę, 29 sierpnia, gdy PSG zagra na wyjeździe ze Stade Reims. Co ciekawe, spotkanie to już przyciągnęło uwagę niezorientowanych w świecie futbolu internautów.

Gol Jakuba ŚwierczokaJakub Świerczok odpalił rakietę w Japonii! "Con golazo" [WIDEO]

Pewien użytkownik YouTube'a "przerobił" ostatni mecz PSG ze Stade Reims (4:0), czym zyskał miliony wyświetleń. Wystarczyło, że na zdjęciu zapowiadającym film znalazł się Messi, czym autor zasugerował, że to mecz z tego sezonu i że zadebiutował w nim argentyński gwiazdor. Skrót spotkania z 16 maja tego roku ma już 28 milionów wyświetleń na YouTubie!

Fałszywy film z debiutem MessiegoFałszywy film z debiutem Messiego YouTube

PSG wygrało wszystkie trzy dotychczasowe mecze w tym sezonie Ligue 1. Zespół Pochettino prowadzi w tabeli z kompletem punktów.

Więcej o: