Tak w Paryżu mieszka Leo Messi! Jedna noc w cenie kawalerki w Polsce

Aż 17 tysięcy funtów za jeden dzień - tyle wynosi nocleg Leo Messiego w jednym z hoteli w Paryżu. Argentyński piłkarz nie ma jeszcze domu w Paryżu i na razie zamieszał w niezwykle prestiżowym paryskim hotelu.

Po tym, jak Leo Messi nie mógł podpisać nowego kontraktu z FC Barceloną, nie zwlekał z wyborem nowego pracodawcy. Argentyńczyk bardzo szybko dogadał się z francuskim Paris Saint-Germain i już we wtorek podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok, na bazie którego ma zarabiać 35 milionów euro rocznie. W Paryżu grać będzie z numerem 30.

Zobacz wideo Łukasz Fabiański żegna się z reprezentacją Polski

Messi powitany w PSGMessi przywitany w PSG przy polskim hicie. Zaskakujący dobór utworu

91 tys. złotych za jedną noc w hotelu

Na razie Messi nie ma jeszcze mieszkania w Paryżu. Wraz z żoną i trójką dzieci mieszkają w pięciogwiazdkowym hotelu Le Royal Monceau w centrum Paryża. Hotel jest luksusowy. Są w nim pięknie urządzone pokoje, basen, prywatne kino i kilka restauracji.

Najmniejsza cena za dobę w tym hotelu to 700 funtów. Ale według informacji hiszpańskiego dziennika "Mundo Deportivo" Argentyńczyk będzie musiał zapłacić aż 17 tysięcy funtów za jeden dzień, czyli około 91 tys. złotych. To cena najlepszych apartamentów w tym hotelu i on właśnie jest zajęty przez rodzinę Messiego.  Za tyle pieniędzy można już kupić nieźle urządzoną kawalerkę w Polsce.

Tak mieszka Leo MessiTak mieszka Leo Messi Zdjecia z serwisu booking.com

Messi zdradza kulisy odejścia z Barcelony. "Nie mogę uwierzyć w to, co przeżyłem"

- Miałem problemy ze snem, czułem niepokój. Po ogłoszeniu przez klub, że nie mogę zostać, nie wiedziałem, co mam robić - tak rozstanie z Barceloną wspomina Leo Messi. - Nie byłem przygotowany na zmianę klubu. Nie wiedziałem, gdzie iść. Każda zmiana wprowadza zamieszanie. Musiałem porozmawiać z kilkoma osobami. Rozmowy z PSG przebiegły bez problemu. Zacząłem się skupiać na przyszłości i tym, co nadchodzi. To jest dla mnie nowe doświadczenie - dodaje Messi.

Leo Messi przerywa milczenie ws. odejścia. Leo Messi przerywa milczenie ws. odejścia. "Nie mogę uwierzyć"

Argentyńczyk zagrał w Barcelonie 778 meczów, w których strzelił 672 gole. Messi 10 razy zdobył mistrzostwo Hiszpanii, siedmiokrotnie puchar kraju, ośmiokrotnie superpuchar i czterokrotnie Ligę Mistrzów. W trakcie gry w klubie Messi sześciokrotnie zdobył Złotą Piłkę dla najlepszego zawodnika roku.

Więcej o: