Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Milik może być bohaterem wielkiego transferu! "Miałby całkowicie swoje miejsce"

Według doniesień dziennikarza RMC Sport Jonatana MacHardy'ego Arkadiusz Milik może zostać bohaterem sensacyjnego transferu i dołączyć do Paris Saint-Germain, gdy drużynę z Parku Książąt opuści Mauro Icardi.

Arkadiusz Milik od początku lipca tego roku jest pełnoprawnym piłkarzem Olympique Marsylia. Zespół z Francji wykupił napastnika za osiem milionów euro z Napoli i podpisał z nim kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku. Reprezentant Polski znajdował się w ostatnich tygodniach w kręgu zainteresowań wielu klubów z czołowych europejskich lig (m.in. Juventusu oraz Atletico Madryt). Teraz sensacyjną informację, gdzie może trafić Polak, podał jeden z dziennikarzy pracujących w RMC Sport.

Zobacz wideo Arkadiusz Milik fanem golfa? Trafił!

Kibice Lecha Poznań w reżimi sanitarnymKibice Lecha Poznań zapowiadają bojkot! "W całej Polsce się z nas śmieją"

Sensacyjne doniesienia dziennikarza. Milik zastąpi Icardiego i przejdzie do PSG? 

Jak poinformował Jonatan MacHardy, polski napastnik może przejść do Paris Saint-Germain, gdzie grałby razem z Neymarem i Kylianem Mbappe. Jak może do tego dojść? Jak sugeruje dziennikarz, tego lata w ataku PSG może zwolnić się jedno miejsce, ponieważ Mauro Icardi może opuścić ekipę z Parku Książąt.

- Icardi jest znakomitym zawodnikiem, ale w Paryżu nie czuje się komfortowo. Zrozumiałem, że Leonardo [dyrektor sportowy - przyp. red.] upoważnił go do rozmów z klubami we Włoszech. Podobno Juventus jest nim zainteresowany, a jeśli tak rzeczywiście jest, to wielkie podziękowania dla Leonardo, bo to spowoduje, że Juve odwróci się od Arkadiusza Milika - powiedział MacHardy.

I dodał: - Z drugiej strony, gdy PSG sprzeda takiego gracza jak Icardi, to przyniesie klubowi dodatkowy zastrzyk gotówki. Uważam, że Paryżanie nie powinni zastępować Icardiego wielką gwiazdą, potrzebują zawodnika, który wpasuje się w styl Mbappe i Neymara. Muszę to powiedzieć, ale taki napastnik jak Milik miałby całkowicie swoje miejsce w PSG i byłby całkowicie komplementarny dla Neymara i Mbappe.

Peter Hyballa reaguje na oskarżenia na temat jego pracy. 'Dla mnie to język futbolu'"Masz większe piersi niż twoja żona". Peter Hyballa odpowiada na oskarżenia

Arkadiusz Milik od momentu, gdy dołączył do Olympique Marsylia, spisuje się tam bardzo dobrze. Dotychczas zagrał w 16 spotkaniach dla francuskiego klubu, licząc wszystkie rozgrywki. Reprezentant Polski zdobył w nich dziesięć bramek i zanotował jedną asystę. Milik był ex-aequo najlepszym strzelcem Marsylii wraz z Dimitrim Payetem.

Więcej o: