Sergio Ramos wbija szpilkę Realowi Madryt. Jest nagranie z szatni [WIDEO]

Paris Saint-Germain rozpoczęło treningi do nowego sezonu w miniony poniedziałek. Z zespołem wicemistrza Francji trenował Achraf Hakimi oraz Sergio Ramos. Zawodnicy ucięli sobie krótką pogawędkę. - Podjęliśmy dobrą decyzję - powiedział Ramos, wbijając szpilkę w Real Madryt.

Paris Saint-Germain jest wyjątkowo aktywne na rynku transferowym. Do zespołu dołączył już Georginio Wijnaldum, Sergio Ramos (obaj bez kwoty odstępnego) oraz Achraf Hakimi (za 68 mln euro) z Interu Mediolan. Dodatkowo klub wykupił Danilo Pereirę za 16 mln euro z FC Porto. Jedynym transferem wychodzącym był do tej pory Mitchel Bakker, który odszedł za siedem mln euro do Bayeru Leverkusen.

Zobacz wideo Zidane za Deschampsa? "Być może będzie trzęsienie ziemi"

PSG rozpoczyna treningi przed nowym sezonem, a Ramos wbija szpilkę w Real Madryt

Sergio Ramos opuścił Real Madryt po 16 latach gry. Hiszpan rozmawiał z klubem ws. przedłużenia kontraktu, natomiast długo pozostawał nieugięty. Kiedy defensor przyjął ofertę Realu Madryt, to okazało się, że ona jest już nieaktualna. Z całej sytuacji skorzystało Paris Saint-Germain, które zaproponowało mu dwuletni kontrakt i zarobki na poziomie 15 mln euro za sezon.

Paris Saint-Germain w miniony poniedziałek wróciło do treningów przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. Od samego początku obecny był Sergio Ramos, ale też Achraf Hakimi. Obaj zawodnicy spotkali się w Realu Madryt w sezonie 2017/2018. Piłkarze czule się przywitali w szatni paryżan, a później Ramos mówi do Hakimiego: "podjęliśmy dobrą decyzję". Tą wypowiedzią zainteresowały się hiszpańskie media, które od razu zinterpretowały te słowa jako szpilkę skierowaną w Real Madryt.

Sergio Ramos zagrał 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach w minionym sezonie. Defensor zdobył w nich cztery bramki i zanotował jedną asystę. W poprzednim sezonie Ramos z powodu urazów i zarażenia koronawirusem opuścił aż 32 mecze.

Więcej o: