Media: Hitowy transfer PSG jeszcze dziś! Zostały tylko formalności

Jak poinformował włoski dziennikarz Fabrizio Romano, Sergio Ramos przejdzie dzisiaj badania medyczne i podpisze kontrakt z Paris Saint-Germain. Umowa Hiszpana ma obowiązywać do czerwca 2023 roku.

Sergio Ramos jest jednym z najgłośniejszych nazwisk podczas letniego okienka transferowego. Hiszpan zaskoczył wszystkich, odchodząc po wielu latach bycia kapitanem i uzyskania statusu legendy Realu Madryt. 35-letni obrońca nie mógł się porozumieć z Florentino Perezem co do przedłużenia kontraktu i zdecydował się zmienić klub. Teraz media prześcigają się w spekulacjach, gdzie trafi doświadczony zawodnik. 

Zobacz wideo "Luis Enrique i jego piłkarze już teraz są traktowani jako zwycięzcy"

Hitowy transfer jeszcze dziś? Badania medyczne mają się odbyć w ciągu kilku godzin

W kontekście Sergio Ramosa przewijało się wiele klubów takich jak Manchester United, Sevilla czy nawet Bayern, ale od samego początku faworytem było PSG. Hiszpan miał być poważnie namawiany przede wszystkim przez angielskie kluby, ale bał się, że trudniej będzie się mu zaaklimatyzować na Wyspach Brytyjskich. 35-latek jeszcze nigdy nie grał w żadnym klubie poza Hiszpanią. 

Jak poinformował dobrze zorientowany na europejskim rynku transferowym włoski dziennikarz Fabrizio Romano, Sergio Ramos jeszcze dziś, w ciągu najbliższych kilku godzin przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt z PSG. Umowa Hiszpana ma obowiązywać do czerwca 2023 roku. Być może więc jeszcze dziś transfer zostanie oficjalnie potwierdzony przez klub. 

Romano w swoim wpisie na Twitterze przekazał także kilka informacji na temat innych transferów klubu z Paryża. W najbliższym czasie oficjalnie mają zostać ogłoszone kolejne transfery - Achrafa Hakimiego i Gianluigiego Donnarummy. Paryżanie starają się także o wypożyczenie Moise Keana z Evertonu, ale nie ma jeszcze ostatecznej decyzji angielskiego klubu.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.