Bohater PSG w meczu z Bayernem może nie zagrać w rewanżu!

Keylor Navas doznał kontuzji w meczu Ligue 1. Bramkarz Paris Saint Germain może opuścić rewanż z Bayernem Monachium, a przecież to właśnie Kostarykanin był bohaterem pierwszego starcia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Gole Kyliana Mbappe, Moise Keana, Pablo Sarabii oraz Leonardo Paredesa zapewniły Paris Saint Germain wygraną 4:1 ze Strassbourgiem (dla gospodarzy trafił Dion Moise Sahi). Trener Mauricio Pochettino nie może być jednak w pełni zadowolony.

Już w przerwie meczu musiał dokonać zmiany bramkarza. Kontuzji nabawił się Keylor Navas, a zastąpił go Sergio Rico. 34-letni reprezentant Kostaryki - według doniesień RMC Sport - skarżył się na bóle mięśniowe. Wciąż nie wiadomo jednak, jak długiej przerwy należy się spodziewać. Możliwe jednak, że Navas nie wystąpi w rewanżu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. W pierwszym meczu PSG wygrało 3:2, ale paradoksalnie bohaterem okazał się właśnie Navas, który dwoił i troił się w bramce Paryżan. Najprawdopodobniej rewanż z Bawarczykami ominą też: Mauro Icardi, Leroy Kurzawa, Marco Verratti czy Marquinhos.

Haaland daje sędziemu autografUEFA reaguje na zachowanie sędziego po meczu w LM. "To nieakceptowalne"

Bayern też będzie osłabiony, bo nie zagra Robert Lewandowski, który wciąż leczy uraz kolana. Hansi Flick nie powoła także Lucasa Hernandeza, Serge Gnabry'ego czy Leona Goretzki.

Bayern Monachium pod ścianą przed rewanżem w LM. Bayern Monachium pod ścianą przed rewanżem w LM. "Nie będę zaskoczony, jeśli Lewandowski zagra"

Sytuacja w Ligue 1

PSG wygrało w sobotę, ale po 32 kolejkach traci trzy punkty do lidera - Lille. Trzecie jest Monaco, które ma cztery punkty straty do PSG, ale rozegrało mecz mniej.