Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Bernard Tapie i jego żona zostali napadnięci w domu w sobotnią noc. Para około północy została obudzona przez włamywaczy, którzy związali mężczyznę i kobietę i kazali ujawnić, gdzie trzymają biżuterię i inne kosztowności.
– Twarze Bernarda i jego żony są opuchnięte. Zostali pobici. Bernard był związany, został uderzony kijem. Kobieta była ciągnięta za włosy po podłodze. Są w szoku, tak jak byłaby każda osoba będąca na ich miejscu – powiedział burmistrz podparyskiego Combs-la-Ville Guy Geoffroy.
I Tapie, i jego żona czują się dobrze. Mężczyzna na własne życzenie wypisał się ze szpitala. Telefon ze wsparciem wykonał do niego m.in. prezydent Francji Emmanuel Macron.
Tapie w latach 1986-1995 był prezydentem Olympique Marsylia, w którego barwach dziś gra Arkadiusz Milik. Za rządów przedsiębiorcy, który był m.in. większościowym właścicielem Adidasa, drużyna zdobyła cztery mistrzostwa kraju i wygrała Ligę Mistrzów. Tapie był też kluczową postacią korupcyjnego skandalu, który wybuchł w 1995 roku. Chodziło o ustawienie meczu. Mężczyzna spędził pięć miesięcy w więzieniu, a po wyjściu zza krat stał się celebrytą, występując w licznych programach radiowych i telewizyjnych.