Neymar nie wytrzymał i zaatakował rywala! Szybka interwencja [WIDEO]

Wydarzeniem meczu PSG z Lille wcale nie była bramka, która dała gościom wygraną w Paryżu. To wydarzenia z 90. minuty, kiedy z boiska po kłótni wylecieli Neymar oraz Tiago Djalo, a ich sprzeczka trwała w tunelu prowadzącym do szatni. Brazylijczyk zaatakował rywala, ale odciągnęli go od niego ochroniarze i przedstawiciele PSG.

Jedyna bramka w spotkaniu Paris Saint-Germain z Lille padła w 20. minucie. To wtedy goście wyprowadzili szybki atak, z prawej strony w pole karne PSG zagrał Jonathan Ikone, a uderzeniem z szesnastki Keylora Navasa pokonał Jonathan David.

Trzecia czerwona kartka Neymara w czternastu ostatnich meczach Ligue 1

Mecz w Paryżu był naładowany negatywnymi emocjami. Piłkarze obu drużyn popełnili łącznie aż 30 fauli (18-12 dla PSG) i zobaczyli w sumie dziesięć żółtych kartek (6-4 dla PSG). W końcówce spotkania sędzia wyrzucił z boiska Neymara oraz Tiago Djalo z OSC Lille.

NeymarPSG sensacyjnie przegrywa w hicie Ligue 1. Neymar wyleciał z boiska. Awantura w szatni

Sytuacja miała miejsce w 90. minucie, gdy piłkarz gości dobrze zasłaniał piłkę przed Brazylijczykiem, pozwalając jej na opuszczenie boiska. Neymar nie wytrzymał tego nerwowo, popchnął Djalo, za co został ukarany drugą żółtą kartką. Dla Brazylijczyka to już trzecia czerwona kartka w czternastu ostatnich występach w lidze!

Koledzy Arkadiusza Milika ukarani. Wzięli udział w imprezie na przedmieściach BarcelonyKoledzy Arkadiusza Milika ukarani. Wzięli udział w imprezie na przedmieściach Barcelony

Kłótnia zawodników przeniosła się do tunelu. Neymar zaatakował Djalo

Sprzeczka pomiędzy Djalo a Neymarem przeniosła się jednak z boiska do tunelu prowadzącego do szatni. Obaj zawodnicy najpierw długo pomiędzy sobą dyskutowali, a potem znów zaczęli się szarpać.

Brazylijczyk był odciągany od zawodnika Lille przez ochroniarzy, ale i tak próbował zaatakować Djalo. Ruszył na niego, ale został powstrzymany i gdyby nie to, to pewnie doszłoby do bójki. Uspokoił się, dopiero gdy został odprowadzony w stronę szatni PSG.

Ważna deklaracja Kyliana Mbappe. Wiadomo, co z decyzją ws. przyszłościWażna deklaracja Kyliana Mbappe. Wiadomo, co z decyzją ws. przyszłości

Po 31 kolejkach OSC Lille prowadzi w tabeli Ligue 1 z 66 punktami. Drugie PSG ma 63 punkty, a trzecie w kolejności AS Monaco 62 punkty. Szansę na doskoczenie do PSG mieć będzie jeszcze Olympique Lyon, który na razie m 60 punktów, ale w sobotę o 21:00 zagra na wyjeździe z Lens.