Koledzy Arkadiusza Milika ukarani. Wzięli udział w imprezie na przedmieściach Barcelony

W Badalonie na przedmieściach Barcelony podczas epidemii koronawirusa policja odkrywa coraz więcej nielegalnych imprez, na których uczestnicy łamią restrykcje związane z epidemią koronawirusa. W jednej z nich, zorganizowanej w niedzielę, wzięli udział dwaj zawodnicy Olympique Marsylia, którzy zostali zatrzymani i ukarani mandatami.

Lokalna policja z Badalony, miejscowości na przedmieściach Barcelony wskazała, że jeden z piłkarzy pierwszej drużyny Olympique Marsylia zorganizował nielegalną imprezę niedaleko osiedla Mas Ram. Miało w niej uczestniczyć ponad 30 osób, wszystkie łamały restrykcje zarządzone przez ten region na czas pandemii koronawirusa.

Zobacz wideo "Jego notowania u wszystkich kibiców poszły do góry". Wybraliśmy największych wygranych i przegranych zgrupowania kadry

Dwóch piłkarzy Olympique Marsylia wzięło udział w nielegalnej imprezie w Badalonie

Kilkanaście osób pojawiło się w niedzielę, 28 marca w mieszkaniu wynajętym na potrzeby wyjazdu turystycznego i zrobiło tam imprezę, na którą skarżyli się sąsiedzi. Osoby przebywające tam miały być bardzo głośne i puszczały muzykę do późnych godzin nocnych. 

Ważna deklaracja Kyliana Mbappe. Wiadomo, co z decyzją ws. przyszłościWażna deklaracja Kyliana Mbappe. Wiadomo, co z decyzją ws. przyszłości

Na miejsce wezwano policję, ale imprezowicze początkowo nie chcieli otworzyć jej drzwi. Funkcjonariusze czekali zatem na zgodę na wejście do budynku od jego właściciela. Ostatecznie zatrzymano 33 osoby, które złamały restrykcje, a wśród nich dwóch zawodników Olympique Marsylia. Zawodnik pierwszej drużyny miał być jednym z trzech organizatorów wydarzenia i nie stosować się do zaleceń właściciela obiektu. 

Neymar o krok od podpisania kontraktu! Olbrzymia premia za zwycięstwo w Lidze MistrzówNeymar o krok od podpisania kontraktu! Olbrzymia premia za zwycięstwo w Lidze Mistrzów

Ujawniono nazwiska i kary dla zawodników

Kim byli zawodnicy Marsylii, którzy wzięli udział w imprezie z niedzieli? Jednym z nich miał być Pol Lirola, a drugim Leonardo Balerdi. Media ujawniły, że obaj zostali ukarani mandatami. Piłkarzy dodatkowo ukarał także klub, ale nie powinno to mieć wpływu na ich występ w najbliższym meczu Olympique Marsylia z Dijon w niedzielę, 4 kwietnia.

Podwójna siatka w wykonaniu MbappeNiesamowity gol Mbappe z podwójną "siatką". To się rzadko zdarza. "Lopes był bezradny" [WIDEO]

Lirola w wypowiedzi dla francuskich mediów stwierdził, że on sam może jedynie potwierdzić udział w sześcioosobowej kolacji i odmówił dalszych komentarzy w sprawie. W ciągu ostatniego tygodnia policja interweniowała przy aż dziewięciu nielegalnych imprezach w Badalonie i okolicach.

Więcej o: