Trener nagle zdjął Di Marię i przekazał mu fatalną wiadomość. Piłkarz był w szoku [WIDEO]

Angel Di Maria nie będzie dobrze wspominał niedzielnego wieczoru. Nie dość, że jego PSG przegrało sensacyjnie u siebie 1:2 z Nantes w 29. kolejce Ligue 1, to piłkarz dowiedział się w trakcie spotkania, że do jego domu włamali się złodzieje.

Di Maria już w 62. minucie opuścił boisko (zmienił go Leandro Paredes) po rozmowie Mauricio Pochettino z dyrektorem sportowym Leonardo. Tak wczesna zmiana miała związek z włamaniem, do którego doszło w domu piłkarza. Trener PSG odprowadził piłkarza do szatni, a prowadzenie zespołu przekazał swojemu asystentowi.

110 mln euro! Erling Haaland głównym celem transferowym. Wielka odbudowa110 mln euro! Erling Haaland głównym celem transferowym. Wielka odbudowa

Dom Di Marii został okradziony

"RMC Sport" podaje szczegóły napadu rabunkowego na dom Di Marii. "Doszło do włamania do domu piłkarza w trakcie spotkania. W tym czasie w posiadłości przebywała rodzina Argentyńczyka" - napisał francuski portal. Później przekazano, że rodzinie Di Marii nic się nie stało, a łupem złodziei padły dobra materialne.

Wiadomość o włamaniu do domu wstrząsnęła Di Marią, który jeszcze w trakcie trwania spotkania PSG z Nantes od razu pojechał do swojej rodziny. Francuska prasa podała, że ofiarą napadu zostali również rodzice innego piłkarza PSG, Marquinhosa, którzy mieszkają w tej samej okolicy co Argentyńczyk.

Według doniesień "Le Parisien" rodzina Di Marii, która przebywała w domu w trakcie włamania, nic nie słyszała. Złodzieje ukradli rzeczy, które znajdowały się na piętrze w sejfie.

Zobacz moment zejścia Di Marii z boiska w meczu z Nantes i jego reakcję, gdy dowiedział się o włamaniu:

To już kolejne włamania do posiadłości piłkarzy PSG w ostatnich 18 miesiącach. Wcześniej doświadczyli tego również Sergio Rico, Thiago Silva i Eric Maxim Choupo Moting, obecnie gracz Bayernu Monachium.

Pochettino wyjaśnił przyczyny porażki z Nantes. "Spadek energii nie był normalny"

Mauricio Pochettino ujawnił, że te dwa incydenty związane z włamaniami mogły pozostawić ślad w psychice piłkarzy, którzy sensacyjnie przegrali z Nantes 1:2 znajdującym się w strefie spadkowej przed meczem z PSG. - Są sytuacje pozasportowe, które się wydarzyły. Trzeba to wziąć pod uwagę. To nie jest wymówka, ale spadek energii nie był normalny. Rozmawialiśmy z piłkarzami, ale nie o piłce nożnej. Jutro będziemy mieli na to czas - powiedział na konferencji prasowej trener PSG.

Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Julian Draxler w 42. minucie. Dla gości gole w drugiej połowie strzelali Randal Kolo w 59. minucie i Moses Simon w 71. minucie. PSG po przegranej zajmuje 2. miejsce w tabeli i traci trzy punkty do lidera Lille. Trzeci jest Lyon, który ma tyle samo punktów, co klub z Paryża.

Jest chętny do poprowadzenia reprezentacji Niemiec. Jest chętny do poprowadzenia reprezentacji Niemiec. "To mój obowiązek"

Angel Di Maria w poprzednim tygodniu podpisał nowy kontrakt z PSG i zostanie w klubie do końca czerwca 2022 roku. 33-letni skrzydłowy w barwach mistrza Francji zagrał już 249 razy i zdobył 87 bramek.