Milik wraca i strzela gola Lyonowi! Polak sprawił sobie prezent na urodziny [WIDEO]

Arkadiusz Milik strzelił drugiego gola w lidze francuskiej! Polak trafił w niedzielnym meczu z Olympique Marsylia, kiedy tuż przed przerwą wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania w spotkaniu z Olympique Lyon (1:1).

Lucas Paqueta po zagraniu piłki ręką podnosił koszulkę i pokazywał sędziemu ślad po piłce, ale Benoit Millot nie miał żadnych wątpliwości. Bo może i piłka trafiła Paquetę w klatkę piersiową, ale wcześniej także w rękę. Nie zastanawiał się też Arkadiusz Milik, który szybko wziął piłkę i ustawił ją na 11. metrze. Strzelił pewnie, precyzyjnie, w boczną siatkę i w 44. minucie doprowadził do wyrównania.

Korona - ChrobryZa 5 zł mógł wygrać fortunę! Wszystko przepadło w 90. minucie przez polski klub

Arkadiusz Milik strzelił gola w dniu swoich 27. urodzin

- Nie mógł sobie wyobrazić lepszego prezentu w dniu swoich 27. urodzin - mówili komentatorzy Eleven Sports po golu Milika, który w niedzielę wrócił do składu Marsylii po kontuzji. Akurat na prestiżowy mecz z Lyonem, który skończył się remisem 1:1, bo zanim trafił Milik, gola dla Lyonu w 21. minucie strzelił Karl Toko Ekambi. Po przerwie już nie zobaczyliśmy więcej bramek, mimo że od 71. minuty OM grała z przewagą jednego piłkarza, bo z boiska wyleciał Paqueta.

Milik czeka na nowego trenera

Milik trafił do Marsylii w styczniu. Zagrał w dwóch spotkaniach: z AS Monaco (1:3) oraz z RC Lens (2:2). W tym drugim strzelił gola, ale też doznał kontuzji uda. Niedzielne spotkanie z Lyonem jest dopiero jego trzecim dla Marsylii.

Kibice WidzewaKibice Widzewa znowu to zrobili! Fenomen. "Jesteście niesamowici"

W nowym klubie Milika w ostatnim czasie doszło też do wielu zmian. M.in. dotychczasowy dyrektor sportowy Pablo Longoria został prezesem, zastępując na tym stanowisku Jacquesa-Henriego Eyrauda. Odszedł także Andre Villas-Boas. W niedzielę na ławce zastępuje go tymczasowy trener Nasser Larguet, ale lada moment wróci do pracy z młodzieżą, a trenerem Milika zostanie Jorge Sampaoli.