Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co za pech Arkadiusza Milika! "Wielki cios dla Marsylii pod koniec tygodnia"

Arkadiusz Milik doznał kontuzji i prawdopodobnie nie zagra w hicie ligi francuskiej z PSG - donosi "RMC Sport". Polak w środę podczas spotkania z RC Lens nabawił sie urazu uda.

Na piątkowym, porannym treningu zabrakło polskiego napastnika. - Wielki cios dla OM pod koniec tygodnia pełnego wrażeń - możemy przeczytać na francuskim portalu, który ujawnił, że Polak w środę podczas meczu z RC Lens doznał kontuzji uda. W 60. minucie zastąpił go Dario Benedetto.

Zobacz wideo

Mourinho zdenerwował się po pytaniu o Bale'a. Mourinho zdenerwował się po pytaniu o Bale'a. "Nie zasługujesz na odpowiedź"

Dziennikarze "RMC Sport" podali, że tymczasowy trener OM, Nasser Larguet na godz. 13:00 zaplanował konferencję prasową, podczas której ma podać więcej szczegółów w tej sprawie.

Udany debiut Milika w podstawowym składzie Marsylii. Zagrożony występ z PSG z powodu kontuzji

W środę Milik zagrał po raz pierwszy w wyjściowym składzie Olympique Marsylia. Nowy klub Polaka zremisował na wyjeździe 2:2 z RC Lens, a on zdobył premierowego gola na francuskich boiskach. - W godzinę Milik pokazał, jak wartościowy może być dla tego zespołu - pisały francuskie media po jego występie, które oceniły go jako jednego z najlepszych graczy.

www.wisla.krakow.plWisła Kraków reaguje po aferze z Buksą. Zarząd nie chce kolejnej wpadki

Milik wystąpił już w dwóch meczach francuskiego klubu. Wcześniej wszedł na ostatnie 30 minut w przegranym 1:3 spotkaniu z AS Monaco. Po starciu z RC Lens "L'Equipe" na swojej stronie internetowej przeprowadziło sondę, w której pytało czytelników, czy Arkadiusz Milik jest napastnikiem, na jakiego czekał Olympique Marsylia. 61 proc. czytelników uważało, że tak. 29 proc. nie zgadzało się z tym stwierdzeniem, a 10 proc. nie miało zdania.

Olympique Marsylia po rozegraniu 21 kolejek zajmuje 9. miejsce w Ligue 1 z 33 pkt. na koncie. Liderem jest Lille z 51 pkt. W niedzielę Olympique Marsylia zmierzy się w prestiżowym starciu z PSG. Początek tego meczu o godzinie 21.