Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zabawna wpadka realizatorów w meczu Lens - Marsylia. Zaskoczył ich występ Milika

Arkadiusz Milik zagrał w wyjściowym składzie Olympique Marsylii w środowym meczu wyjazdowym z RC Lens. Zaskoczyło to francuskich realizatorów, którzy nie umieścili jego zdjęcia w grafice ze składem.

Arkadiusz Milik ponad tydzień temu zadebiutował w barwach nowego klubu. Wówczas polski napastnik wszedł na boisko w 60. minucie w wyjazdowym spotkaniu z AS Monaco, jednak nie udało mu się wpisać na listę strzelców. A jego zespół przegrał 1:3.

Arkadiusz Milik będzie miał nowego trenera! Arkadiusz Milik będzie miał nowego trenera! "Nie chcę żadnych pieniędzy, chcę odejść"

Zobacz wideo "Myślę, że Milik nie zapomniał o Juventusie, a Juventus o nim"

W grafice zabrakło zdjęcia Milika

W środowy wieczór Arkadiusz Milik zagrał już w podstawowym składzie Olympique Marsylii. Obok niego w ataku znalazł się 30-letni Francuz Valere German. Obecność Polaka w wyjściowej jedenastce zaskoczyła francuskich realizatorów spotkania. W grafice ze składem znalazły się zdjęcia twarzy wszystkich piłkarzy, oprócz... Arkadiusza Milika. 

- Mecz RC Lens - Olympique Marsylia możecie oglądać w Eleven Sports 1. Arkadiusz Milik już teraz bardziej widoczny niż na grafice przedmeczowej - napisała telewizja Eleven Sports 1 na swoim profilu na Twitterze.